zbam

  • 1979
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

the last mimzy

artık biraz mimzi komtanın askerlik anılarından bahsetmenin zamanı geldi deyu düşünüyorum. merak etmeyin "mimzi bi helikopterden diğerine atlarken havada şarjör değiştiriyomuş" geyiği yapmayacağım, o kadar değil (ama imkanı olsaydı kesin yapabilirdi, bu benim görüşüm).

güneydoğuda terörle mücadelenin en civcivli zamanında askerliğini yapmıştır mimzi başkanım. sizin cehennem dediğiniz yere o evim der. yeri gelir timiyle birlikte havaya terörist uçurur (bkz: #19544169), yeri gelir kuzey ırağa operasyona gider, üstü başı terörist kanıyla döner (bkz: #15999353). (bu hikayeden anladığım kadarıyla mimziciğimin hit point, armor ve melee dps yüksek olduğundan eline frostmourne alıp tank* olarak yapmış askerliğini.)
mimziciğimin askerlik anılarına inanmayanlar hep oldu olacaktır da, askerlik anısı sonuçta. ama ben burada mimzinin asker anılarına dil uzatanları birazdan göt edeceğim. çeşitli ithamlar var mimziye karşı, yok efendim o debutını yaptığı meşhur hikayesindeki (bkz: #16031846) gibi uzun menzilli füze kullanma yetkisi nasıl bir uzun dönem askerlik yapan asteğmende olurmuş da, yok efendim koskoca harp okulu mezunu askeri pilot mimziye neden komutanım çekmiş de (bkz: #15917048)... kardeşim adam bölük komutanı olarak yapmış askerliğini (bkz: #21047390), demek ki hizmetlerini ve cengaverliğini görüp yüzbaşı falan yapmışlar askerde adamı. bakalım bir takım bir buçuk acılı kuyruklular buna ne diyecek!!!11!

si yu suun.

devamını okuyayım »
02.04.2011 12:44