şükela:  tümü | bugün
  • sakin sakin "biliyorum..." deyip alıp basını gidiyorlar.
    aradıkları sevilmek degil cunku.
    ben boyle anladım sahsen.
  • bunu demek zorunda bırakıldıysan senin icin uzgunum dostum....
    ben imkansız asklar icin yaratılmısım, dın dın dın. ahahahah.

burcak beni sevmiyor...
    burcak beni sevmiyor...
    burcak beni sevmiyor...
    ah muhsin unlu

(bkz: o konuda ona ben de çok kırgınım)

ya aslında sıkıntılı olan taraf seven taraf.
    sevilen tarafın pek sikinde degilsin, olsan zaten ayrılmazdınız.
    seven tarafta ya bir daha bu kadar çok sevemezsem endisesi oluyor.
    yani bu bir tehdit cumlesi de esasen kimseyi tehdit edemiyorsunuz, sadece "yalvarırım sen de sev beni.... ben sensiz yasayamam." son cıgılıgınızı atıyorsunuz.
    ve işe yaramaz.
    hep oyle olur.
  • saçma bi laf. biraz tehditkar. asıl mesele birine beni senin gibi seven olmadı dedirtebilmek.
  • kendini dunyanin merkezine koyan bir egoistin cumlesidir sakin sakin biliyorum diyerek gecistirilir.
  • gereksiz arabesk yaşamanıza sebep olacak türde bir eylem. ne zannediyorsunuz ki bu lafı söyledikten sonra ah canım deyip size geri mi dönecek? yapmayın böyle şeyler. seviyorsa zaten yanınızdayken belli eder bunu. belki onun ihtiyacı olan şey sizin sevginiz değil başkasının sevgisi?
  • hiç demeyip, başkasından duyduğum laf. tecrübeyle sabittir ki,
    daha çoook seveceksiniz de, sevileceksiniz de. sakın ha sakın, bir daha kimseyi sevemem, bir daha kimseye aşık olamam demeyin.
    aşık da oluyorsunuz, aşık da olunuyorsunuz. siz yeterki iyi niyetli ve dürüst olun, sizi çok seven biri illa ki çıkıyor. hem de daha önce hiç görmediğiniz kadar sevgi. korkmayın bu lafı duymaktan ve kimseye söylemeyin. yalan çünkü, bana inanın.
  • baştan aşağı yalan söylemektir yoktur öyle bi dünya
  • kendini kaptırma bu kıza...ne kadar kolay çıkıyor sözcükler ağızlarımızdan.çok şey yaşıyoruz,yaşadıklarımızdan çok daha fazlasını hissediyoruz,tüm bunlarla daha daha fazla hayaller kuruyoruz sonra hepsi birkaç kelimeye dönüşüyor.oysa kelimeler de pişman oluyor yetememekten tercüman olmaya bize,içleri kan ağlıyor,yapmayın diye haykırıyorlar,karşılıklı bir bakış bizden daha güçlü,bir gülümseme,bir dudak büzme...
    kelimelerin farkında olduğu şeyin bizim farkında olmamamız yine şaşırtmıyor beni çünkü çok azının farkındayız bu gibilerinin.hayatımızı anlamlandıracaksak bunların farkına varıp öyle yaşamamız gerektiğini düşünüyorum ya da yaşamayalım bunu yapmayacaksak ne fark eder...
    yaşıyor görünen bir beden sürüsünden ibaretiz,herkes öldürücü,yıkıcı,mahvedeci sonların,vedaların,ayrılıkların farkında.aklıma 'everybody knows'şarkısı geldi ve zihnimin arka planında çalıyor şu an.gelecekte yaşayan,hayaller aleminde yaşamayı sevenler olarak anın tadını tam olarak çıkaramıyoruz,sonların farkında olduğumuzdan.kızıyoruz içimizden mutlu insanlara,belki kıskanıyoruz mutluluklarını,onlar gibi olmak istiyoruz,bir an olsun her şeyi unutup 'mutlu olmak'...
    işte tam burada kızıyorum kendini kaptırma diyenlere.bu zamana kadar her şeyi kontrolüm altında tutmam kolaymış gibi görünebilir dışarıdan.tabi bu da hayatın basit bir palavrası sizleri inandırdığı.isteklere karşı koymak,duygulara engel olmak,sırf sevdiklerinin iyiliği,geleceği için hareketlerini her gece planlamak çok ağır geliyordu ki...kendimi kaybetme isteği sardı ruhumu,buna karşı koymama fikri yayıldı aklıma ve hoşnut oldu benliğim.
    kaderin,hayatın veya ne derseniz çizdiği senaryo bu karardan sonra oynanmaya başladı ve o çıktı karşıma.bu kadar tesadüfi bir senaryo ancak basit filmlerde,kitaplarda olmalıydı.bu zamana kadar tanıdığım kimseyle bu kadar uyumlu ve de bu kadar uyumsuz olmadım,gerçekliğine inanmadım bir süre.gerçek mi acaba o,onun kokusu,gülümsemesi,sesi sorgulamadan edemiyordum.sanki başka alemlerden gelmişti sadece benim içindi,öyle hissettirdi.
    kaptırdım kendimi...kabul etmesi çok zor olsa da benim için kontrol elimde değil artık.galiba mutlu oluyorum ara ara onunlayken,imrendiğim o mutluluğa kısa kısa anlarda olsa da onunla erişiyorum.
    size mutluluk öğütleri sıralayamam sevin,kontrolü elden bırakın diyemem.çünkü mutluluğa ulaştıran ilaçlar bunlar değil.ilaç hepsiyle birlikte o ve o ve o...
    onu benim gibi seven olmayacak.