• farklı cinsel tercihleri olan bir yazar.
    tercihini savunurken aşağıdaki gibi hakaret edebilir aman dikkat.
    görsel
  • hakkımda yazdığı "vatan haini ve atatürk düşmanı akiti dolaylı yoldan destekleyen yazarımsı" yorumuna kahkahayı basmama neden olan yazaradasfsadasdas.

galiba şu entry'den (bkz: #100626865) bunu çıkardı.

yok yok, şundan (bkz: #105395669) çıkardı büyük ihtimalle. "allah rahmet eylesin. kk, imamoğlu, kaftancıoğlu ölse, çalıştığı medya bunu demez, arkalarından küfür eder, hakaret ederdi.

insan olan rahmet eyler, geçer. allah rahmet eylesin. insan olun."

insan olup, bunlar gibi (ak itçiler gibi) olmayın dedim diye beni ak it destekçisi yapmış.

sözlük yönetimi, allah aşkına buraya yazar almadan önce bir iq testi yaptırın artık. yazılanlara anlamayacak kapasitede olanları almayın buralara.
  • bir ekşi sözlük kullanıcısı.
  • nick’ini beğendiğim bir yazar.
  • her fırsatta polislere ve meslek liselerine taş atan, psikolojisinden endişelendiğim yazar.

(bkz: #103583261)
    (bkz: #104179376)

meslek liseleri ve mühendislik fakülteleri bu ülkenin teknik atar damarıdır. bunun gibi insanlar, bu okulları kötülediği için nitelikli öğrenci kayıt olmakta çekiniyor ve bu teknik okullar sokaktan toplama kekolara ev sahipliği yapmak zorunda kalıyor. kısır döngünün devam etmesiyle birlikte ülke gelişemiyor. sonuç olarak dolaylı yoldan ülkenin teknik altyapısına zarar verilmiş oluyor.

halbuki kendisini daha önce de (bkz: #103593440) uyarmıştık.

polislere yaptığı bönyargı ( önyargı değil bönyargı) da cabası.
  • nicki eğlenceli kişi. kendisini kendime yakın hissettirdi *
  • bu şehrin her yerini gezdim ama aklım hala senin sokağında

karaeski
  • sağlık çalışanlarına inşallah corona olursunuz diye entry girip silen kişi.
  • madem bana maaşlı aktrol demiş maaşların ne zaman yatacağını da söylesin bilelim.

(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk)
hesabın var mı? giriş yap