şükela:  tümü | bugün
  • milli atlet
    survayvırcı
  • 2015 yılında berlin’de yapılan atletizm şampiyonasında “sırıkla yüksek atlama” branşında dünya üçüncüsü olan birsen bekgöz, evli ve dört çocuk anasıdır. hacettepe üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdikten sonra açıköğretim fakültesi felsefe bölümüne de kayıt yaptırmış, fakat tamamlamamıştır.
  • roberto carlos gibi bacak kaslarına sahip kadın.
  • 1980 doğumlu adeleli sarışın.

ps. buralar hep entri dolacak.
  • sırıkla yüksek atlama ile bir ilgisi olmayan atlet.
  • bu kadına güzel diyenler var . hayret doğrusu .
  • kafamda celiskiler olusturan abladir..

gecen kendisini survivor da boyle sirtindan kilic cekip yere sapladigi sekilli hareketler yaparken gordum..

asdadas ya bak cok net diyorum, birsenden baya yardirmac fantasy figuru olur.. cunku gorsel anlamda, kadini al, vikings e koy, kadin metal muzik gubuna koy, nebiliyim, ortacagli savasli kilicli bi yere koy, her turlu yardirir.. goruntu o anlamda 10 numara, tam bir amazon savascisi vs.

lakin ablamizin icine ev teyzesi kacmis sanki, boyle kimseye zarari olmayan, ciddi anlamda iyilikten yıkılan, herkese saygili, poncik bi insan.. her an omzunda kurulama beziyle gelip, koseye oturup, ellerinin nemini etegine silerek, ohh mutfagi da toparladim, ""cocuklar size birer cay koyiyim mi? yanina birer de kek keser yeriz""" diycekmis gibi geliyor.. asdadasda cok seker lan.. kadin konusunca, o goruntudeki yardirmac abladan eser kalmiyor resmen.. :)
  • diğer bütün kadın yarışmacıların arasında karakteriyle,duruşuyla pırıl pırıl parlamaktadır.
  • harika bir kadin, basindan beri favorilerimden biri. fiziginin muhtesemliginin yaninda karakteri de harika. naif, saygili ve duzgun bir insan. o nasil yumusak bir ses tonudur cidden insan hayret ediyor. guzel kalpli bir anne olarak sovalye selamiyla gonlumuze taht kurdu.
    sampiyon olmasa da sonuna kadar gitmeli, boyle guzel insanlari gormek istiyoruz ekranlarda.
  • inanilmaz bir vucudu var, hayatimda gordugum en estetik kadin vucudu olabilir. tam bir amazon, tam bir warrior, tam bir zeyna, tam bir antik yunan heykeli.

boyu, omuz başları, ince beli, kalçası, uzun bacakları, kasları ve buna rağmen hala kadınsı oluşu muazzam. tamamen estetik anlamında konuşuyorum.

umarim bir sekilde kendisini bu tür bir filmde oynatırlar, yerli tomb raider olmaması için hiç bir sebep yok. biraz da ses tonuna çalışırsa tamamdır.