şükela:  tümü | bugün
  • gazete kuponu ile aldığım bisan bisiklet, hayatımdaki tek bisikletti; çalındı.
  • bianchi x leopard yeşil 21 vites her şey çok hızlı oldu arkasından baka kaldım giderken.
  • benim ki çalınma değil de gaspa girer.

daha yeni yeni sokağa çıkmaya başlamış ve bmx bisikletim ile parkta dolaşıyorum. o sırada piçin biri direkt bana tokat atıp bisikletimi almaya çalıştı. noluyo lan diyemeden yanındaki eleman bırak bırak dedi de kurtardık.
  • bir kere kendi bisikletim, birde arkadaşımın emanet verdiği bisiklet çalınmıştı.
  • benimdir. yer antalya. 3 yıl kadar önceydi kilitli olan bisikleti kilidini keserek çalmışlardı.
    şerefsiz bir de yerine eski bisikletini bırakmıştı.
  • bmx im calinmisti. uzgunum.
  • trek ds 4 bisikletimi geçen sene evin kapalı garajından çaldılar. zinciri kesip götürmüşler.

inşallah çalan arkadaş bir kamyonun tekerlekleri arasında parçalanarak gebermiştir.

edir: şimdi baktım da bisikletin fiyatı 9500 lira olmuş.

kolun bacağın kopsun şerefsiz.
  • bisanım çalındı, gazetenin verdiği değil he parayı basıp aldığımız canım bisanım.
    ipneler.....
  • çok aptalca bir şey yüzünden bisikletimi kaybettim. bi daha hiç bisikletim olmadı. hala aklıma geldikçe üzülüyorum. daha kaç yıl aynı şeye üzüleceğim bilmiyorum. niye bir insan aynı şeye yıllar yıllar boyunca aynı coşkuyla sevinmez de üzüldüğü şeylere aynı şiddetle üzülmeye devam eder?