13533 entry daha
  • binanceda 12 dakikada 9728 den 10328 e yükselip 4 dakikada 10328 den 10134 e düştü. şüphesiz futures işlemleri için bir ibret vardır.
  • durduk yere gaza gelip 70 lira kaybettiğim coin.
  • 15 dakika içinde fena vurgun yaptığımız kripto para.
  • aman tanrım 10 bin'i geçmiş bulunmakta. 10 bin'i kırar mı dersiniz millet?
    last time you see under 10k gerçek mi oluyooorr?
  • ilk kırmızı nokta atıldı. 10500$ kırarsa önüne matador dayanmaz.
  • 1 aydır beklediğim halde bugün 16:30 da abd borsaları açılmadan btcden korkup dolara geçmiş beni yine terste bırakan kriptopara. uzaktan izledim. öyle sessiz. sonra dedim ki hassiktir be rıfat abi.
  • binance yine bitcoin over $10000 mesajını çaktı, sabaha da bitcoin under $9000 der herhalde.
  • biraz btc varmış 10115'ten sattım. yarın rekor btc/usdt görebiliriz.
  • onbin doları geçmesiyle yeniden aramızdaki ref linkli dilencileri ortaya çıkaran kripto para. gün itibariyle çok sayıda ref linkleri görürüz.

zaten adamların işi bu. ne zaman bitcoin artış eğilimine giriyor hemen linkler ortaya çıkıyor.
  • halving olayı geçtiğine göre -artık yeni bir hikaye de ortaya çıkmazsa- uzun süreli bir düzeltmeye gireceğini düşündüğüm para birimi. nereye kadar düşeceğini tahmin etmek zor ama 1-2 yıl sonra tekrar 10k geçildiğinde büyük bir ivme kazanacak. önceki halvinglerde bu yaşanmış. tabi eskisine göre daha popüler olduğu için bu zaman aralığı daha kısa olabilir. bu durumda yapılacak en iyi şey sizi üzmeyecek bir miktar para ile her ay ya da her hafta fiyatına bakmadan alım yapmak olur.haftada 100 liralık alsanız iki yılda 10k lira yapar. btc uçtuğunda da bu para 20-30k, belki de 100k bile yapabilir ya da yok olur gider.

edit: grafiğe baktım da şimdi, 1-2 yıl demem çok saçma olmuş. halvingden sonraki 6-9 ay arasında eski zirvesini görmüş daha önce. o zaman aksiyon aralık - şubat arasında olacak.ytd
10984 entry daha