şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • tek maçtan kuponu yatanlar ve şimdi çok değerli olan arsayı zamanında dedesi çok ucuza almayanlar ile beraber parti kurup iktidara gelebilirler.
 • sene 2013
  yeğenim bitcoin diye bir şey var, sana da alalım.
  -ya abi eşek kadar oldunuz hala şu piramid hikayelerine inanıyorsunuz, dolandırıcı bunların hepsi.
 • 10.500 dolardan yaz sonu elimdeki bitcoinleri satmak zorunda kaldım. şimdi ciğerlerimde bir hançer var da deştikçe deşiyor gibi.
 • ` bir sen misin akilli amk ? git cay koy kendine salak salak icatlar cikarma `
 • dogecoin ilk çıktığında laptopta kazıp sağa sola şaka amaçlı yolluyorduk. 10 milyon kadar dogeyi cüzdanı açmadığım için çöp etmişliğim var.
 • ilk bitcoin çıktığında 100 btc almıştım. çünkü beleş paraydı saadet zincirlerinden gelen parayla almıştım. sonra millete aldığımı söylediğimde bu ne saçma şey paranı boş işlere harcama batar gider gibi yorumlar gelince bende bilgili abilerden ve ablalardan gelen yorumlar doğrultusunda sattım.

  şimdi hepsinin ammına koyayım. yarrak gibi boktan hayatlarına beni de dahil ettiler. ne güzel zengin olacaktım. hayır neden başkasının sikiyle gerdeğe giriyorsun ki.. aklın yokmu senin.

  bazen hesaplıyorum ve kalbime kazık saplayasım geliyor. 3 milyon 750 bin dolar.. ediyor. 27 milyon 750 bin lira..

  edit. kimseyi dinlemeyin topunun ammına koyim. varsa bir fikriniz hayata geçirin ve kimseye de söylemeyin. yarrak kafalılar at gözlükleri ile hayata baktıkları için ve üstüne kendilerini çok akıllı ve bilge sandıklarından hata yapmazlar.

  çok yükseldim, gidip bi sigara içeyim. sabah sabah moralim bozuldu.
 • btc değil de 5 tane ethimi toplam 4bin tl ye felan satmıştım 2019un yazında... suan 45bin tl yapıyor bahtımı sikeyim
 • btcturk uygulamasına 2013 yılında üye olmuşum. o zamanlar lisedeydim ve fiyatları takip ediyordum. 600 lira olduğunu hatırlıyorum. arkadaşlarıma bahsettim ama alım satım yapmadım.
  o zamanlar alp ışık’la twitterdan tanışmıştık o da takipteydi. günümüzde alp ışık bu işin uzmanı oldu ben de normal bir vatandaş.

  en büyük üzüntüm şudur
  üniversitedeyken 50 liraya btc almıştım. anlık fiyatı 1000 liralara yakın olması lazım. param bittiği için çekmek zorunda kaldım. eğer unutsaydım o parayı 50 x 40 = 2000 lira havadan para olacaktı. azcık zorlasam 1 tane btc alabilirdim...

  şimdilerde eth ile güzel bir kâr yakaladım. artık bu borsadan çıkmam
 • para parayı çeker sözü işte böyle durumlarda belli oluyor. aile evinde, işsiz güçsüz yaşarken bir makale üzerine önce deep webkeşfettim. burada alışverişin bitcoinile yapıldığını öğrenince birazda o konuyu araştırdım.

  sonuç: cepte sigara alacak para yok ne ile alayım bitcoin. yoksa şimdi burada bunları yazacağıma yapacak başka bir uğraş bulurdum.
272 entry daha