• son güncellemeyle birlikte gerizekalılık gelmiştir. daha kolay anlaşacaksınız, sohbet ediyor gibi konuşacaksınız diye reklamını yapıyorlar bir de. lan dediğim hiç bişeyi anlamıyo?! kişiselleştirdiğim kendi komutlarım vardı hepsi silinmiş. istanbulda hava durumunu soruyorum, cezayirde stamboul diye bir şehri veriyor, 5. söylemede anlarsa da dereceyi fahrenheit cinsinden gösteriyor mal. her şeyi baştan mı ayarlayacağım ben. güncelleme yapmışlar ama bokum gibi sabah sabah telefonu duvara çarpacaktım sinirden.
  • her sabah çalan alarm esnasında, hava güzelse ''...clear skies and perfect weather for a picnic'' diyen sanal asistan. işe gidiyorum arkadaşım ne pikniği yahu?
  • kuzey nijerya, maiduguri'de 46 derecelik*bir güne uyandırırken bile 'perfect weather for a picnic' diyen asistan abla. 'seni bi güneş altında bekleteyim de böyle mal mal konuşma' dedirtir
  • çakma siri. rezil bir samsung denemesi. yeni nesil telefonlarda tuşunu da kaldırdılar. böyle r'ler sinir bozuyor.
  • samsung’dan başlı başına soğuma sebebi.

ben yandım siz yanmayın, uzak durun.
  • şu an tr desteği olmadığı için hiç bir işe yaramamakta. kapatılabilse tamamen, kullanılmadan boşuna kaynak tüketiyor.

bir de bixby nedir , seslenene kadar saçmalıyoruz. takma bir adı olabilir de ben kendi verdiğim isimle seslensem asıl o zaman işe yarar. ok google demek bile saçma geliyor. şakir desem efendim dese misal.
  • turkce destegi gelmezse yillardir kullandigim samsung serisine son verecegim.
  • öyle boş yatıyor telefonda, isteyen olursa vereyim.
  • samsung türkçe desteğinin kısa süre içerisinde geleceğini duyurmuştu zamanında. yaklaşık 2,5 yıldır bekliyorum. kullanmakta olduğum telefonu değiştirme vakti geldiğinde samsung ile aramdaki tüm ilişki bitmiş olacak.
hesabın var mı? giriş yap