2274 entry daha
  • 4x03 crocodile bölümünün amacı neydi?
    teknoloji çıktı çıkalı rahat rahat cinayet işleyemez olduk mu?
  • 4. sezonla ilgili canımı sıkan bir durum var; insan zihnini dijitale aktarma işinin suyunu çıkarmışlar sanki. uss callister, hang the dj, black museum hatta zorlanırsa crocodile bile bu konuyla ilgiliydi.

tamam be abi, anladık yahu dedim en sonunda. kaldı ki white christmas ve san junipero'nun da çıkış noktası buydu. biraz kendilerini tekrarlamaya başladılar.

ayrıca metalhead çok iyi bir konuydu. bölüm fena değildi ama çok daha iyi ve biraz daha uzun işlenebilirdi.
  • 4. sezonunun bende yarattigi hayal kirikligini 4. bolum ile gecirmis olan dizidir.
  • 4. sezon 2. bölümdeki genç kızın ergenliğini oynayan kızı zehra bebeke benzetenin sadece ben olup olmadığını merak ettiğim series of dystopia.
  • 4.sezon 6.bölüm izlediğim en iyi black mirror bölümüydü. kesinlikle izleyin şahaser yaratmış adamlar.
  • 4. sezonunun 2. bölümünde cüneyt arkın'ın oynadığını fark ettiğim dizi.

--- spoiler ---

https://i.hizliresim.com/qjgzbb.jpg
    --- spoiler ---
  • 4. sezonun 6. bölümünde mithat körler’in oynadığı dizi.
  • teknoloji ve sosyal medya eleştirisini hakkıyla yapan ingiliz dizisidir.

dizide her bölüm farklı oyuncular oynuyor.kesinlike hepsi kaliteli oyuncular.şu sıralar 4. sezonu yayınlanıyor.mutlaka izlenmesi gereken dizilerden biri.
  • 4. sezonun ilk dört bölümünü bitirdim pek keyif alamadım. ehhhh diyebileceğim bir kıvamda. önceki sezon başarıyla yaratılan o gerginlik acaba ne olacak hissini yakalayamadım. bir çırpıda bitirmiştim geçen sezonları, bu sezon tek bölümü sıkılarak zor bitiriyorum.gözle görülür bir düşüş var umarım toparlar. he yine birçok diziden iyidir yoklukta gider.
  • 4. sezonda üzerine düşülen insan bilincini dijital ortama aktarma olayını gereksiz buluyorum. sonuçta bu insanın gerçek bilinci değil kopyası. birisinin bilincini kopyalayıp işkence yapınca, ona değil kopyasına yapmış oluyorsunuz. bu durumun da rahatsız edici, duyarlılık kasılacak bir yanı yok. bir bilgisayar oyununa, simülasyona işkence yapmakla aynı şey. bu yüzden dizide pek bir etkileyiciliği kalmadı bunun. ilk sezonlardaki gibi yeni ve yaratıcı konular bulmalılar.
3259 entry daha
hesabın var mı? giriş yap