şükela:  tümü | bugün
 • evlere senlik, panter emel - alexander the great turevi karakter. harf oyunlu cenabet sahsiyet. tamaaamen kurgusal*.
 • (bkz: sofor nebahat)..
 • (bkz: black sabbath)
 • burada gördüğüme pek bi memnun olduğum, eğlenceli, fazlasıyla metalci ve hemşeri yazar.
 • müthiş konser üçlüsünün uzun boylu bayan kişisi.güzel bir müzik olayı varsa, bu uğurda km'leri çiğner aşar ,gerekirse havaalanında sabahlarmış,bizzat dinledim, saygı duydum.velhasılıkelam, kendisine selam eder, kahveli birayla şerefe derim( kuruçeşme ikramı)
 • basarili nick
 • kendisine yazdığım nick altı entry'nin * zamanın ötesine gönderilmesiyle beraber adamakıllı bir entry girmenin vakti geldiğini düşündüğüm yazar.**

  şimdi öncelikle bir bu insan evladıyla anlamsız bi' coğrafyada tanıştık. coğrafya çok anlamsızdı; ama buna rağmen çevredeki bütün insanlar onu anlamlandırmaya çalışıyordu, hatta hepsi de kendini bu gerçeğe (!) inandırmışlardı. onlara göre oradan öte yaşam yeri, oradan güzel kara parçası yoktu. dünya sular altında kalsa ora batmaz, insanoğlu çiftleşemese orada çil çil bebeler doğardı. beti bereketiyle mannnyakk bi yerdi orası. efendim işte uzun yıllar boyu biz bu manayı aradık. dedik ki: "lan acaba biz mi bi'şeyi göremiyoruz?" şahsen bu benim naçizane yaşamımda sürdürdüğüm bireysel bi çabamdı da. sonra geldi, kendi kişisel çabalarıma o'da katıldı. benim bakmadığım açılardan baktı, benim görmediğim şeyleri gördü. insanların dışından bakıp içini sezdi, dediklerinde çoğunlukla haklı çıktı. biz orada, insanlarda, dağda-ovada-sokaklarda, izbe cafe köşelerinde mana ararken esas manayı bulmuştuk aslında. orası beraber olunca değerliydi lan.

  ömrü billah tanıdığım en ucube tiplerin yanında, gittiğim en gereksiz mekanlarda ve oralarda çevrilen en gereksiz muhabbetlerde, kalabalıkta ve tenhada, reelde ve sanalda, boş evlerde, dolu evlerde, konserlerde, çadırlarda, beleştepelerde *, nakliye kamyonlarında, iftardan sahura bağlanan muhabbetlerde, yediğim en şahane mısır patlaklarında, çamura yattığım tabu muhabbetlerinde ve daha nicesinde yanımda hep o vardı.

  üçüncü kişi kontenjanımız çok değişti. mazlumu, salağı, çıkarcısı, sekskoliği, yalancısı, hırsızı, loser'ı doldu taştı. ama ikili hiç bozulmadı. o hiç kendini bozmadı.

  bozmasın da zaten. hayat nicedir, yollar değişir. önemli olan o yolda yürüyebilmektir. * o yolunda hep yürüyenlerden oldu, sonunda da istediğini elde edecek.

  selam olsun kanks!
 • kendisini önce couch surfing' e üye olması konusunda teşvik ettim daha sonra da cs' de ilk ev sahibi olma şerefini yaşadım. her ne kadar istanbul' da yoğun iş temposu içinde çok fazla vakit geçiremezsek de bir dahaki sefer bursa uludağ' dan kayakla helikopter dönüşü yaparak inmeye ant içtik. getirdiği ouzo' nun şerefine doldur bir kadeh daha bre yorgo demek istiyorum.