• erkekte süper başarılı sexy koku.
  • 212 ile es zamanli kullanilmasi ile insana degisik hissedimler (gotumden kelime uydurdum ama duzgun kelime bulamadim) kazandiran bir koku.. simdi mesela 212 son derece doyurucu olan bir koku. fazla surdugunuzde asiri bir yogunlugu oldugu gercegi var. bu ise sanki koyu caya katilan limon gibi. garip bir seyreltici.. bir de soyle doya doya bir koklayamiyorsunuz bu kokuyu. ornegin giysilerinizden derin bir nefes cektiginizde 212 bogaza kadar kacarken bu kokuyla ilgili dayanilmaz bir tatminsizlik yasiyorsunuz. bagimlilik mi yapti nedir..
  • kara delik gibi bir şey. içine çekiyor mütemadiyen. insan hiç kokunun içinde yüzmek ister mi? istermiş işte bunu kullanınca..
  • erkeklerin çok hoşuna gittiğinden değil ama aldığı tepkiler çok güzel oluğu için müptelası olduğu parfüm. ikinci şişeme başladım efendim. ilki bittiğinde çıplak gibi hissetmiştim kendimi.
  • dost meclisinde cins-i latife mensup bir dost ile esanslara dair iki kelam ider iken söz döndü dolaştı yenilerde envanterime katmış bulunduğum bu nefis mamule vardı. rayihasını merak eden dostum benden esansı bilhassa boynuma sıkmamı rica etti, çünki kadınlar inanırlarmış ki esansı koklamak en güzel boyundan olur. bu kösnül talep karşısında biraz haya etmekle beraber ademoğlunun tabiatından gelen hisler neticesinde kendisini reddedemedim ve esansın bir miktarını boyun kısmıma usulca sıktım. sabırsız dostum boynuma eğilerek teneffüs etti, pek beğendiğini "ayy olum çok şahane bi kokuymuş bu yaa ohaa inanmıyorum bu ne yaa!!!" sözleriyle de tasdikledi ve çok geçmeden bu fevkalade rayihayı bir defâ daha olsun teneffüs ve tecrübe etmek için şahsımdan izin istedi. bu da böyle bir hatıramdır.
  • pacco rabanne'ın ürettiği, kalıcılığı hayli fazla olan erkek parfümü. istisnasız beğeni kazanmasıyla şaşırttı doğrusu. daha önceleri baharat özlü yoğun kokuları beğenmezdim fakat bu parfüm fikrimi değiştirdi diyebilirim. bazen ben bile kendi üzerimde kokluyorum, yani değişik ve çekici bir havası var. şişesi de kokusu kadar hoş ama görüntü olarak sadece. zira bana göre tek eksisi: şişeye sabitlenmiş kapağı yüzünden, parfümü rahat bir şekilde kavrayamamanız. her şekilde gideri var.
  • bu kadar tutarken neden üretimi durduruldu anlamıyorum. yenilenen versiyonu eskisi kadar iyi değil ve koku da farklı zaten. umarım tekrar piyasaya sürülür
  • (bkz: l'exces)
  • soğuk kokulu bir parfüm ama sonuç olarak güzeldir.
  • şişe tasarımı süper, kalıcı ve farklı bir koku. ne koktuğunu tanımlamak zor. şimdiye kadar limona, vişneye ve çileğe benzeten oldu. koku ilk olarak ne kokuyorsa öle gidiyor, bir değişme olmuyor. günlük kullanım için değilde özel anlar için kullanılabilir.
hesabın var mı? giriş yap