• dudaklarımı yapış yapış yaptığı ve parlatıcı görevi gördüğü için, özellikle kutuda olanlarını asla kullanmadığım dudak kremi.

daha mat durduğu, dudağı yapış yapış yapmadığı ve çok daha işe yarar olduğu için, tercihimi burt's bees'ten yana kullanıyorum.
  • dünyanın en iyi balmu
  • özellikle kış aylarında etkisini gördüğünüz çatlamayı önleyen (bkz: dudak kremi)
  • 25 lira olmuştur.yine de alınır.onsuz yaşamamın mümkünatı yok.
  • stick formda olanları "aa bakayım ne kadar uzunmuş" diye sonuna kadar çevirmeyin jdsajdjsd ben ettim siz etmeyin. tekrar içine girmiyomuş, streç filme koydum ordan sürüyorum şuan.
  • geçen sene aloe veralısını almıştım medplustan daha çok hoşuma gitmişti ferahlık etkisi daha güzeldi ancak nedense artık bulunmuyor hiçbir mağazada... zaten bulabilsem de indirimde olacağını fazla düşünmüyorum 25 tl nedir lütfen blistex
  • lacivert olan medplus ve tüp formunda olan beyaz dudak kremleri mucizedir. oral fixasyonlu benim gibi dudak yolan, dişleyen, her daim kendine zarar veren self-yamyam bir canlı için olmazsa olmaz tek markadır. hakikaten anında rahatlatır, bir gecede yeniler. bunun kırışık kremi hali falan olsa keşke .ayrıca kendi iddialarına göre ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyormuş...hopping bunny logoları yok gerçi
  • az önce indirimden aldığım dudak koruyucu. gratiste 17 liraya düşmüştü. ürün denemeyi seven biri olarak hazır lip balmım bitmişken alayım dedim. yves rocher, sebamed, nivea, sephora, vazelin, roc denedim bugün de blistex medplus denedim naneli bir tadı var hafif yakıyor okuduğum yorumlara göre umudum büyük ne de olsa umut fakirin ekmeğidir
  • limonata ve ahududulu olanına aşık olduğum marka. ama hiç bir yerde bulamıyorum artık.

nolur yeniden üretin ya efsane bişeydi o.
  • favori dudak bakım ürünlerimin markası. medplus harika nemlendiriyor, çatlakları tedavi ediyor. diğer favorim ise blistex lip brilliance. ruj niyetine kullanıyorum. nem ve ışıltı veriyor, dudakları daha dolgun gösteriyor, koyu pembe gibi güzel de bir rengi var.
hesabın var mı? giriş yap