• 27 ekim'de netflix'te yayınlanacak animasyon dizi.

https://www.youtube.com/watch?v=pocsj3fa7ue
  • fragmanına bakılırsa oldukça iyi olacağa benzeyen netflix animesi. fragmanda hiç zenci olmaması beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı onu da eklemeden geçemeyeceğim, itiraf etmeliyim ki 1-2 olimpos zencisi görmeyi umuyordum.
    umuyorum ki dizinin ilerleyen zamanlarında olay örgüsüyle hiç alakası olmayan birkaç zenci eklerler de bu ayıplarını telafi ederler, neredeyse izleme fikrinden vazgeçecektim yoksa.
  • şahane bir animeye benziyor, fakat keşke japonca dil seçeneği de olsaydı, netflix'i çok bilmiyorum ama olur değil mi?

ve umarım fragmanı kadar iyi birşeyle karşılaşırız.
  • mitoloji seven ben fragmanı gayet sevdim. özellikle çizimler güzel gozukuyo baya. inşallah güzel çıkar.
  • sabırsızlıkla bekliyoruz
  • önceki adı ''gods & heroes'' du sanırım daha önceden beklediğim bir animeydi. her zaman mitolojik, fantastik olaylar ilgilimi çekmiştir merakla beklediğim bir netflix animesidir.
  • daha önce castlevania gibi müthiş bir seri çıkarmış olan powerhouse stüdyosundan çıkacak netflix animesi. hatırlatıcıyı açtık, heyecanla beklemedeyiz.

edit: az önce bitirdim. umduğumdan da daha iyi çıktı. mitoloji manyağının teki olarak bana görsel şölen yaşattı diyebilirim. zeus, ares ve apollon çizimleri müthiş olmuş. şu çizimlerle ve şu stüdyoyla ragnarok konulu bir iskandinav mitolojisi serisi de yapılsa keşke, valla efsane olur.
  • fragmanını biraz önce izledim. (bkz: castlevania)'nın tarzına ne kadar benziyor demiştim. üstteki yazar arkadaştan öğrendiğim kadarıyla aynı stüdyonun işiymiş. merakla bekliyorum. güzel bir iş olacağa benziyor.

not: şaşırtmadılar harika bir iş çıkarmışlar. castlevania'yı beğenenler bunada bayılacak
  • ilk bölüm itibariyle harika başlamış dizi. netflix te yunanca, japonca ve ingilizce sesli dil seçenekleri mevcut
  • ilk bölüm tanıdık geliyor diyordum ki ampul parladı; --- spoiler ---

(bkz: ımmortals) filminin öncesini anlatıyor gibi
    --- spoiler --- ama sonrasında hikaye açılıyor. detaylı, ilgi çekici ve izlenebilirliği yüksek duran bir anime.
hesabın var mı? giriş yap