30 entry daha
  • tam bir gerizekalilarin olusturdugu firma. koordinatoru cozum uretmeyen ama ispanyanin 2.buyukelcisi turkiyede.
    ispanya bunlarla nasil anlasmis sasilir. acil cagri: alin ellerinden!

efenim durumu izah eyleyeyim.
    randevulu dediler hemn randevu aldim. ilk giriste isim kontrolu sonrasi numaratore yonlendirdi guvenlik ( saka misin randevu ne alaka ozman) dedim randevu!! randevusuz numara vermiyoruz....
    efenim siram geldi dakikalar gecti neyse dedim gercekten randevulu islem yapiyorlar!!!!
    gorevli kizimiz evraklari aldi sirket yazisina takti olmaz diyor (sirketi begenmedi dedim zaar) tmm dedim yeniden gelcem nasil yapacaz.
    ---gorevli kizimiz: yine randevu dedi. ( saka dedim , yanlis duydum dedim.. cektim gittim)
    ikinci gun evraklarda herhangi bir degisiklik yapmadim cunku sirket hep ayni yazi ile vize alimlari yapiyor bunlara ozgu kilif uyduramam dedi. ulan ispanyadan biz vize aldik bunlar neden takti diye bana soylendi. neyse gittim numara vermiyorlar neden randevusuz ama!!!!! hemn akabinde vip hizmetimiz var diye soylendi (lan parayi verdirtmek icin). lan tamam hadi bakalim dedik. baska bir yerden vip offisciklerine giris yaptim ne gorem dunku uyuz kizimiz bu seferde burada. ikinci kontrol gerceklestiren kizimiz sadece faaliyet belgesine takildi bu sefer.
    peki dedim diger belgeler tamam mi
    ---gorevli kizimiz : evet
    ---haybin: yaaa dedim, peki dun niye tamam demedin dedim. illa 200 tl fazladan verip vip mi alacaz.
    veeeee gergin ortam koordinatoru cagirin!!!!
    velhasil benim belgeleri orda birde koordinator bozuntusu egosu tavan , birseyden anlamayip hicbir cozum yoluna dair gitmeyen yararsizda olmaz dedi mi.

ulan serefsizler sirketimde herkese ispanya vizesini verdiniz bir ben miyim numune... bunuda kabul etmiyorlar..resmen cildirmamak elde degil. sirket ben varim, naylon degilim diye bagiriyor ama bunlar nafile.
    sanki buyukelci anasini satayim havalarini.....

sonuc olarak hala kosturmacadayim.
    yarin konsolosluga gidecem, bakalim 15 hazirana vize yetisirmi gorcez.

bu salaklar konsoloslugada yonlendirmiyor tam bir suzme gerizekali...
89 entry daha
hesabın var mı? giriş yap