• mahallenin gayri meşru yollarla para kazanan tipi olma ihtimali yüksektir. içeride öf pöfler arasında "2. kasayı açan yok mu?" sorusu soruyorsa bu tespitim de kesin doğrudur.
  • toptan fiyatına perakende alışveriş yapan kişidir. ayrıca "böyle böyle zengin oluyolar işte" lafının söylendiği kişidir
  • patronun şöförüdür
  • benim o kişi. yaklaşık 15 senedir alman premium üçlüden güncel modelleri kullanıyorum. öyle 1.6l motorlu fukara edition modeller de değil, mevcut vergi sistemi içerisinde alınması en mantıklı olan büyük motorlu olanları tercih ederim. bazen ofise birşey lazım oluyor, bazen de o haftaki özel ürünlerde ilgimi çeken birşey oluyor, bim, a101 filan gidip alıyorum. porsche ile gitmişliğim de vardır.

ayrıca, bim'de satılan bütün bademli çikolata türkiye sınırları içerisinde yaygın bulunabilen çikolatalar içerisinde en iyisidir. nestle, milka filan halt etmiş.
  • 94 model bmw sahibi için normal olandır.
  • (bkz: bim'e gelmek)
  • eger gurbetciyse cani stroopwafel cekmis olabilir. bi tek bimde satiliyor
  • lpg’li bmw kullanması muhtemel tiptir.
  • belki fakir adam bir arabası var o da onunla geliyor alla alla.
  • normaldir, onlar da bizim gibi sıradan insan. geçenlerde trafikte kırmızı bir bmw m6'nın içinde simit yiyip, meyve suyu içen bir çift gördüm. onları görene kadar, bmw m serisi, 5 ve üstü, audi rs serisi, s serisi, a5 ve üstü, mercedes slk, sls, s serisi, e ve üstü modellerine, yani gerçek alman arabalarına binenleri yanlarında havyar ve viski taşıyorlar sanıyordum. yok lan taşımıyorlarmış. bizim gibi bim'e giden, tavuk döner yiyen, hastalanan, sigara zammına isyan eden insanlarmış.
hesabın var mı? giriş yap