• otelden yazıyorum;
    3 çocuğumuz var gelmeden 3 gün önce konuştuk bebek yatağı veriyoruz dediler 2 oda tuttum toplamda 2.400? sadece konaklama ücreti verdim ama bir bebek yatağını bize vermediler yanımızda yatırdık müşteriye verilen kıymeti buradan anlayabilirsiniz bir tane bebek yatağı kaç para olabilir demekki ihtiyaç olabiliyor sıkışıklık oluşabiliyor ama yok almadılar önce para diyen bir işletme!!!

kahvaltıda tost, omlet, sucuk, şarküteri ürünleri yok kahvaltı gerçekten kötü.

akşam yemeği her gün tavuk ızgara fix yanında hindi çıkıyor pilav ve 2 çeşit çorba salata ve bazı tatlı çeşitleri var yemekler lezzetliydi ve haftasonu canlı müzik var.

hijyen kötü baya kötü her alanda saç topakları var;

kapalı havuz soğuk, çocuklarla rahat yüzeriz falan demeyin baya üşüyorlar uyardığımda havuz 30 derece diyorlar yahu ben ilk kez girmiyorum kapalı havuza dedim ama nafile tabi. her fotoğrafta koydukları ağaçları gören o meşhur jakuzi bozuk bilmiyorum kaç haftadır :) sauna kapalı aç demezseniz açmıyorlar.

akşam 21:00’e kadar sadece kadınların kullanabildiği ana bir termal havuz ve hamamı var kadınlar için harika ama ya aileler? hayır kocalar giremez onlar toplasanız 6m2 bi termal banyo (ki gerçekten çok pis) denilen yere tıkalı olarak faydalanabilir 21:00’e kadar şakamı bu? saatler neden ayarlanamıyor? neden 16-17’e kadar kadınlara ayrılıp sonrasında karma olamıyor anlaşılmaz.

tükettiğim içeceklerin fiyatları normal açıkcası tek artısı öyle fahiş rakamlar olmaması otelde;
    bira 30?
    şarap kadehi 45?
    rakı 20cc 150?
    soda 8,5?

(ya belki puanı 4 yapacaktım ama o bebek yatağı 2. akşam da gelmedi ya orada bi soğudum ben sizden daha gelmem. boluda alternatif gerçekten çok.)
  • rezil bir otel
    600 tl'ye vasıflı bir otel kalmadığını göstermiştir.
    doğal kaplıcası var diye geldik, hamamdeki kurnalarin hiç biri akmıyor. hamamda ve çevresinde bir tane bile görevli yok. telefonlara kimse bakmıyor. haber verince öğrenip aa oyle mi diyip özür diliyorlar. kapı kartları da çalışmıyor sürekli kapıda kalıyorsunuz. siz parayı eksik odeseniz bir dünya tantana çıkarırlar. gelmeyin böyle rezil bir otele. gidin abicim bin lira verin lüks otellere gidin. para gerçekten her şeyi değiştiriyor.
  • bolu karacasuda dört yıldız yarım pansiyon esaslı çalışan bir otel.
  • hafta içi uygun fiyatlı hafta sonu biraz itelemeci olan gayet başarılı termal oteldir. tarihi hamamı akşam 9 da sadece otel misafirlerine hizmet verir. yılda bir kere uğranır. çalışanları da gayet güler yüzlüdür.
hesabın var mı? giriş yap