• izledim.

maalesef çok kötü. dünyayı kurtaran adamın oğlu bile daha iyi bir iş. gerçekten her anlamda elde kalan bir yapım olmuş. bu film dedikleri şeyi nasıl vizyona sokmaya karar vermiş olabilirler anlayamıyorum. hülya avşar'ın selfie'si bile bunun yanında şaheser olarak kalır.

izlerken utandım. boklamak değil kastım, gerçekten utandım. bu film dedikleri şeyi bize sunmaya yüzü olan insanlara yazıklar olsun.
  • "2 saatlik sözde eleştiri videosu yayımlayarak bu filmle dalga geçenler, filmi sonuna dek izleseler, adamın zaten gayet olgun bir şekilde kendi kendiyle dalga geçtiğini göreceklerdi." sekline bir yorum ile beni guldurmus film.

tamam adam kendi ile dalga gectiyse biz saygi duyuyoruz. sinemada cok onemli bir donum noktasi oldu. birileri sinema ile dalga geciyor ama filmin sonunda kendiyle de dalga gecmis. iyiymis. turk sinemasini cop etti bu youtuber denen arkadaslar hala neyini savunuyorsunuz.
  • yakın tarihten spoiler.....
    -kariyerinizde yapmasaydım daha iyi olurdu dediğiniz bir sey oldu mu?
    +malesef oldu. borç harç filmini çektik gişe yapar diye elimi taşın altına koydum elime yüzüme bulaştirdim. herkes beni aaa bu gişede patlayan adam değil mi diye tanır oldu. pişmanımmm
  • genel olarak "bu filme gittim ama bir sor niye gittim?" temalı entrylerin olduğu başlık. bu filme herhangi bir sebeple gittiyseniz kusura bakmayın ama cahil ve çomarsınız. sinemanın katilisiniz.

ön yargılı davranmamak için fragmanını izledim ve gerçekten çok kötü. 2 dakikalık fragmana bile dayanmak zorken filmin tamamını izleyen insanları anlamıyorum.
  • -sosyal sorumluluk çerçevesinde borç harç'a gitmek!-bu nasıl bir projedir ben de anlamadım-
    -borç harç'a gitmek isteyen arkadaşlara sahip olmak!
    -en kötüsü borç harç'a gitmek isteyen bir partnere sahip olmak!
    sizlerle bizlerin aynı dünyada yaşama hakkına sahip olması!

yakında yanlışlıkla gidenlere de rastlayacağız. bugün box office'e abanmadan olmaz. o gişe öğrenilecek!
  • ne kadar kötü olabilir diye meraktan fragmanı açtım, 2 dakikam çöpe gitti
  • hiç bir youtube vine vs fenomenin filimine gitmediğim gibi buna da asla gitmeyeceğim filim. ha bi gün gerçekten film çekerler o zaman sanata hep destek.
  • arabadan inip eve yururken basima cuval gecirilmek suretiyle belime silah dayanarak goturuldugum film. *

saka lan, oyle bir sey olsa cekip vurun beni derdim. ama filme gidenlerin bahanelerini okumak komik oluyor. gittiyseniz gittik diyin olm.
  • ön edit : bazı filmler vardır eleştirmek için izlemek gerekmez. kötü olduğu fragmanından bellidir. nitekim şu an basın gösterimine giden tüm film kanalları efil efil yaslıyorlar bu filimsiye. yani bir şey biliyoruz da söylüyoruz.

oğuzhan uğur'un da kötü olduğunu bal gibi bildiği film benzeri bir şey.

bugüne kadar filmine toz kondurmuyordu, fragman yüzünden böyle göründü diyordu, biz youtube'daki kötü yorumları silmiyoruz diğer yapımcılar siliyorlar diyordu, genel yorumlar kötü olunca herkes kötü yorum yapıyor diyerek kalabalık etkisinden bahsediyordu, medya eleştirisi çektik çok iyi oldu diyordu...

sonra gitmiş filim demeye bin şahit istediği şeyin sonunda kendisini eleştirmiş.
    baktı ki kariyerine çok ciddi darbe vuracak bu yapım, ben de eleştireyim de nasıl bir pok çektiğimizi biliyormuşum gibi olsun kıvamına geldi. geri vites yapması bu yüzden. aynı şeyi kanald ile anlaştığında da yapmıştı. baktı gördü kitlesi kendisini linc etmeye başladı hemen anlaşmadık ki biz hala youtube'dayız dedi, zor toparladı.

ya oğuzhan ne demişler büyük lokma ye büyük söz konuşma.
    sen youtuber filmleri hakkında bu kadar atıp tutmasaydın, bol keseden sallayıp eleştirmeseydin bu kadar büyük bir hüsrana uğramazdın be.

tek takdir edeceğim mevzu daha vizyona girmeden önce kendi kanalında bir film benzeri şeyin eleştirisi yayınlamandır.
    işte bu yüzden senden umudumu kesmedim hala.
    https://youtu.be/pmv39sumtfc?t=1286
  • (bkz: sinema)
    (bkz: sinema nedir)
    (bkz: sinemaya gitmeden önce ne yapılır?)
    adam sinemaya gidecekmiş. böyle bir filmden haberi yokmuş, o an görmüş. hadi demiş bu araştırmadan, ne olduğunu, fragmanını izlemediğim filme gireyim (?). sonra bir bakmış muhteşem bir film.
    çok belli ediyorsun kendini yazar kardeşim. yapma. gerek yok bunlara.
hesabın var mı? giriş yap