şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mehmetçiğin silahlı mücadelesi bu kadar mı ucuz be !

  daha operasyon süreci tamamlanmamış.
  kimi şehit, kimi gazi olarak dönecek binlerce askerin aileleri geceleri uyku uyumuyor. korkudan telefona bakamıyor gözleri doluyor.

  beyzadeler ise seçtikleri arazilerde, silah-kostüm ayarlayıp, sonra gidip film çekip adına afrin diyorlar.

  afrin gündemiyle iyi gişe yapıp para kazansanız, afrinin gerçek kahramanları ailelerine 1 daire alamazken vicdanınız rahat eder mi?

  yazıklar olsun be.
  vallahi yazıklar olsun.

  bu işe artık kültür bakanlığının dur demesi gerekiyor. filmin ismine afiş hazırlanırken mi afrin eklediler acaba !

  bunları görmezden gelmeyin.
  mehmetçiğin kanını da, kahramanlığını da malzeme ettirmeyin.
 • afrin operasyonu başlayalı ne kadar oldu ki bu arada film çektiniz. az yavaş gelin hele bir savaş bitsin üzerine çekersin filmi. şu tür dizi ve filmleri izleyip gaza gelenler var. üzücü.
 • adamlar operasyon bitmeden filmi bitirmiş lan .

  tanım : savaşı çekilen ilk film
 • az önce ilk fragmanını izlediğim garip film. öyle ki filmin afrin ile hiç bir alakasını göremedim. muhtemelen durumdan faydalanıp izleyici çekmek için sonradan eklenmiş. oyunculuklar ve görsel efektler efsane kötü. bazı yorumlara da baktım beğenmesi istenen kitle bile beğenmemiş, aceleci ve vasat olduğunu düşünmüşler. insanların milli ve manevi duygularını sömürerek bir iki milyon gişe yapıp zokayı kaldırmak isteyen başka bir güruh daha işte.
 • gündemden faydalanarak sağlam bir söğüşleme operasyonu çekmeye çalışan yapımcıları var anlaşılan. mesele basit: içeriğin önemi yok (bol bol goygoy ve hamaset), çekimler tamamlanmışsa da üç beş sahne daha eklersin repliklerinde afrin mafrin geçen, araya sıkıştırır sallarsın sinema salonlarına.

  bize de hayırlı işler demek düşer.
 • ulan bildiğin clickbait yapmış adamlar. huahahahaahah!

  sizin yapacağınız post efektleri sikeyim! sizin yapacağınız rolü sikeyim. ulan şu filmin yönetmeni olacağıma ilk okullarda gider tiyatro oynarım daha iyi bee!

  afrinle alakası olmayan, sakallı bi abinin marvel villain'i kıvamında takıldığı, amaçsızca kötülük yaptığı bir filim..
 • tam milletimizin filmidir. zira önemli olan ne yaptığın değil sömürmek için neyi kullandığındır. yine din, vatan, şehit, mehmetçik sömürüleri ile halkı sikme projesidir. maliyetlerinde bir takım devlet teşviklerinden faydalanılmış olması da gayet muhtemeldir.
 • kalitesiz, sacma sapan bir film oldugu zaten adindan belli olan film. adi "bordo bereliler."
  cok dusunmusler midir acaba. emek var cok bariz.

  ayni sey gibi degil mi, katil balinalar 3, dev yilanlar 4 gibi. kanal d gece sinemasi filmleri gibi.

  bu ulkede bedavacilik, firsatcilik, kolay yoldan koseyi donmek gibi seyler icin insanlarin icindeki vatan sevgisi muhtelif bicimlerde cok rahat suistimal ediliyor.

  bana sorsaydiniz ben kesinlikle gitmeyin derdim. paraniz cebinizde kalirdi.
 • milletin duygularından faydalanmaya çalışan fırsatçıların toplandığı prodüksiyondur. iphone x ve birkaç arkadaş ile daha güzeli çekilebilir.
 • milliyetçi geçinen biri olmama rağmen afişini her gördüğümde midemi bulandıran filmimsi. çünkü yapılış sebebi milli duygular değil fırsatçılıktır, pastadan pay almaktır. afişinden bile vurgun için kısa sürede çekilmiş dandik bir film olduğu bellidir.