• mehmetçiğin silahlı mücadelesi bu kadar mı ucuz be !

daha operasyon süreci tamamlanmamış.
    kimi şehit, kimi gazi olarak dönecek binlerce askerin aileleri geceleri uyku uyumuyor. korkudan telefona bakamıyor gözleri doluyor.

beyzadeler ise seçtikleri arazilerde, silah-kostüm ayarlayıp, sonra gidip film çekip adına afrin diyorlar.

afrin gündemiyle iyi gişe yapıp para kazansanız, afrinin gerçek kahramanları ailelerine 1 daire alamazken vicdanınız rahat eder mi?

yazıklar olsun be.
    vallahi yazıklar olsun.

bu işe artık kültür bakanlığının dur demesi gerekiyor. filmin ismine afiş hazırlanırken mi afrin eklediler acaba !

bunları görmezden gelmeyin.
    mehmetçiğin kanını da, kahramanlığını da malzeme ettirmeyin.
  • afrin operasyonu başlayalı ne kadar oldu ki bu arada film çektiniz. az yavaş gelin hele bir savaş bitsin üzerine çekersin filmi. şu tür dizi ve filmleri izleyip gaza gelenler var. üzücü.
  • adamlar operasyon bitmeden filmi bitirmiş lan .

tanım : savaşı çekilen ilk film
  • az önce ilk fragmanını izlediğim garip film. öyle ki filmin afrin ile hiç bir alakasını göremedim. muhtemelen durumdan faydalanıp izleyici çekmek için sonradan eklenmiş. oyunculuklar ve görsel efektler efsane kötü. bazı yorumlara da baktım beğenmesi istenen kitle bile beğenmemiş, aceleci ve vasat olduğunu düşünmüşler. insanların milli ve manevi duygularını sömürerek bir iki milyon gişe yapıp zokayı kaldırmak isteyen başka bir güruh daha işte.
  • tam milletimizin filmidir. zira önemli olan ne yaptığın değil sömürmek için neyi kullandığındır. yine din, vatan, şehit, mehmetçik sömürüleri ile halkı sikme projesidir. maliyetlerinde bir takım devlet teşviklerinden faydalanılmış olması da gayet muhtemeldir.
  • gündemden faydalanarak sağlam bir söğüşleme operasyonu çekmeye çalışan yapımcıları var anlaşılan. mesele basit: içeriğin önemi yok (bol bol goygoy ve hamaset), çekimler tamamlanmışsa da üç beş sahne daha eklersin repliklerinde afrin mafrin geçen, araya sıkıştırır sallarsın sinema salonlarına.

bize de hayırlı işler demek düşer.
  • ulan bildiğin clickbait yapmış adamlar. huahahahaahah!

sizin yapacağınız post efektleri sikeyim! sizin yapacağınız rolü sikeyim. ulan şu filmin yönetmeni olacağıma ilk okullarda gider tiyatro oynarım daha iyi bee!

afrinle alakası olmayan, sakallı bi abinin marvel villain'i kıvamında takıldığı, amaçsızca kötülük yaptığı bir filim..
  • milletin duygularından faydalanmaya çalışan fırsatçıların toplandığı prodüksiyondur. iphone x ve birkaç arkadaş ile daha güzeli çekilebilir.
  • bu filmin tam adi firsattir. nasil 15 temmuz'hn pesine kurtlar vadisi film cekti ayni iste. maneviyata oynamaktir. hazir gundem sicakken, kultur bakanligindan da hatri sayilir bir para alinmis oldugunu dusunuyorum. ver propagandayi.
  • bu tip filmlerin tamamen para hırsıyla insanların milli duygularını sömürme amacı taşıdığını düşünüyorum. ki yapılan filmler aksini düşündürmüyor.
hesabın var mı? giriş yap