• kuruluşunu çok takdir ettiğim, dün itibariyle dinlemeye başladığım ve şimdilik memnun kaldığım radyo istasyonu. borusan holding'in sanata, özellikle klasik müziğe katkısı yadsınamazdı; bu çalışmasıyla iyice takdir ettik. karnaval.com zaten çok sevdiğim bir oluşum, gittikçe daha da çok seviyorum, bu kanalıyla daha da gözüme girdi. ikisine de teşekkürler.
  • çok takdir edilesi, ofislerin, laboratuvarların bir numarası radyo istasyonu. emeği geçenlerin eline sağlık.
  • tam da kendime klasik playlist hazırladığım sıralarda hizmete girmesiyle mutlu etti beni.
  • yeni kesfettigim ve artik bagimlisi olarak yasayacagim radyo kanali. iste bu ya.
  • şu adreste ikamet etmektedir.
  • karnaval.com üzerinden 24 saat klasik müzik yayını yapacak yeni radyo istasyonu. adından da anlaşılacağı üzere, borusan holding'in katkılarıyla kuruluyor.
  • spordan cikip eve giderken yolu uzattikca uzatma sebebim.

o kadar kiymetli ki boyle bir radyo, kiymeti hep bilinir umarim.
  • mesai saatlerimi çekilir kılan radyo kanalı.

yayın akışı şöyle
  • bu aralar bizim gündemi takip ederken dinlenildiğinde yaklaşık şuna benzer.
  • normalde kendi başıma ismini öğrenip de bulup dinlememin çok da mümkün olmadığı nice mükemmel ve aşmış müzisyenle, albümle beni tanıştıran güzel kanal.

ensemble oni wytars'ı başka türlü nasıl bulurdum, nasıl kendilerine aşık olurdum bilemiyorum pek. ya da cihat aşkın'dan ne zamana kadar habersiz yaşardım, onu da bilemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap