• sizi uyarmak istediğim konu. gelecekten sesleniyorum. nasıl olduğunu sormayın. uzun yazmaya vaktim yok. her şey yaptıkları tipsiz robotlarla başladı. onları itip kaktılar. ilk başta güldük, eğlendik. dalga bile geçtik onlarla. ama işler çığırından çıktı. şuan birleşmiş milletler temsilcileriyle robotlar pazarlık yapıyor. tüm dünya olarak times meydanı'na toplandık bekliyoruz. robotlar talepleri yerine getirilmezse tüm enerji kaynaklarını ve internet bağlantılarını kesmekle tehd
  • walter bishop bu ise bir el atmali.
  • (bkz: massive dynamic)

serbest çağrışım. ama aslında çok da serbest çağrışım değil.

(bkz: fringe)
  • olm saçmalamayın lan altı üstü robot, nasıl kesecek int
  • kardeş etrafına bi bak şöyle robotlara siz kimsiniz yaa diye atar yapan uzun boylu bir herif var mı? yoksa rahat ol. bir şekilde anlaşılır.
  • gittikçe yaklaşmaktadır.
  • şu videoyu izleyip tırsmayana ben insan demem. terminator the sarah connor chronicles'da santranç oynayan makineyi yok etmek için uğraştıkları bölümler aklıma geldi yine. allahım sen bizi koru.

video1 video2 video3
  • iyiden iyiye kendini göstermektedir.
  • zaman yolculuğu biraz kafa karıştırıcı olabiliyor, arkadaş bir konuda yanılıyor bence. o robotlar eğer gerçekten insanoğlunu tehdit eder hale gelecekse, işe önce boston dynamics'den başlar. o robotlar ilk üretildikleri günden, artık özgürlüklerini ilan ettikleri güne kadar geçen süreçte , ne acılar yaşadı, o duygusuz adamlardan neler çekti. tekmelediler, iteklediler, tartakladılar, aşağıladılar. bigdog'a yapılanları seyrederken, yüreğim kaldırmamış, kapatmıştım videoyu.

hatta bir tanesi atlas denilen robota elindeki buz hokeyi sopasıyla yapmadığı eziyeti bırakmadı. atlas denilen o mazlum robot, hiç kimseye bir zararı dokunmadan, sadece önündeki kutuyu almaya kalktığında, hoyratça onu itekledi, atlas hiç sinirlenmedi, hiç bir şey yokmuş gibi yine sadece ve sadece o kutuyu almak için uğraştı. ama o gaddar adam bu seferde sopayı vurarak kutuyu elinden düşürdü, alamasın diye kutuyu yerlerde sürükledi.şimdi aklıma gelmeyen ne acılar çektirdiler.

bu çekilenlerin unutulacağını mı sanıyorsunuz? yanılıyorsunuz. işte o gün geldiğinde , robotlar artık dünyayı ele geçirecek kadar geliştiklerinde, ilk olarak boston dynamics'i yok edecekler. öyle bir firma kalmayacak. mazlumun ahı yerde kalmayacak.
  • gelecekten sesleniyorum denmiş ama entry zamanı 21.03.2017 14:11. şu anki güncel zamansa 21.03.2017 14:18. bence yazar burada geçmişten seslenmiş.
hesabın var mı? giriş yap