• kullanımı çok basit olan nemlendirici.
    hassasiyeti çok iyi olup, higrometre kullanımına da gerek kalmıyor.
    bittiğini de kurumasından kolayca anlayabiliyorsunuz.
    ülkemizde eminönü ve kanyon'daki puro aksesuarcılarında bulabilirsiniz. ebay'dan da toplu almanız mümkün.
    kanyon'da adet başı 20 tl gibi bir fiyat söylediler diye hatırlıyorum.
  • 69luğuyla purolarımı 1 ayda canlandıran ve 8 aydır nemli tutandır. iyi güzel ben beğendim, atıyorsun tupperdora purolarla birlikte işlem tamam.
  • 69-72 leri 115 tl olmuştur o da amazon indirimiyle. ekmek olmuş beş lira, puro nemlendiricisi fiyatı da dert mi diye düşünülse de en başta evet dert, o da dert bu da dert ve herkesin derdi kendine.
  • geçen gün aldım 75 rh olanından bakalım denemeye basladım cıletını cıkardım dırek ole koydum kutuya gercekten soylenıldıgı gıbı varsa cok kolaylık olacak . su doldur ıyı su bul derecesıne bak bılmem ne fılan zor ıs .

not : arkadaslar 75rh var ama analog olcucu 70 de duruo .tam 75rh vermıomu acaba . fazla puroda yok ıcınde .

up : tekrardan seasoning işlemine basladım hayırlısı bakalım .

yeni up : humidoru bıraktım sarap dolabı ıcınde saklama kabında 69rh boveda ile muhafaza ediyorum . gayet memnunum . humidor da sabit tutmak zor .
  • nemlendirme konusunda üstüne tanımadığım nemlendirici.

firmasının ana sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

sağlıktan , puro nemlendirilmesine kadsr bir çok alanda kullanılan güzel bir nemlendirici.
  • humidorum için 72'liğini kullandığım ve performansı ile hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan işlevsel nem paketi.
  • artan fiyatlarıyla cep yakmaktadır. vestel şarap dolabımın (eskiden içinde 69rh tupper'lar ile saklıyordum purolarımı) içine sedir raf yaptırarak silika kedi kumu ile nemlendirme yapmayı deniyorum bu aralar. eğer stabil bir değer yakalarsam burada tekrardan edit gireceğim.

edit: kedi kumu wineador'da enfes iş görüyor. şu an fix 69-66 aralığında nem oranında çalışıyor şarap dolabım. maliyet ise 120tl.
  • zam furyasindan nasibini almis puro (72 derece) nemlendiricisi. uc ayda bir degistiririm humidorumdakini, en son 35 liraya almistim.

barkodu okutan gorevli bile sasirdi nasil ya diyerek...uc ayda 100% zamlanmis.
  • oncelikle (bkz: #131366060)

aralik ayinda yazdigim entryde, boveda'nin son uc ayda 100% zamlanip 35 tl oldugundan sikayet etmistim.

simdi bir paket 72 derecelik boveda 80 tl!!

bilseydim hic analizle, riskle filan ugrasmaz borsa yerine parami bovedaya yatirirdim.
hesabın var mı? giriş yap