• modası geçti bitcoin madenciliğinin yeni konuya geçelim.
  • eft ile neden 1000 tl altında para yatıramadığımı düşündüğüm, 1000 tl altı ise papara ile komisyonlu bir şekilde öpücük konduran coin borsası
  • trade engine'i iyice kotulesmis borsa. aninda gerceklesmesi gereken piyasa satis emirleri icin bile 3-4 dk beklemek zorunda birakiyor. bitcoin cekmek isteyip onay verdikten sonra yine bekletiyor. boyle giderse ilk olmanin avantajini yitirecekler.

edit: paribu, daha da beter.
  • son 602 dk dır. işlem yapmayan türkiyenin en büyük bitcoin borsası. sitede işlem yapılamıyor ve siteden bir açıklama yok sarı alarm
  • an itibari ile bitcoin fiyatlarının düşmesi ile bitcoin almak için hemen pc başına geçtim, bir de ne göreyim koinimin sitesi en ihtiyacım olduğunda kapalı paribura girmeye çalışıyorum sanki site çökmüş gibi işlem yapılamıyor. bu yüzden btcturk diyorum işte her zaman, tl yatırdım 3dk hesabımda, aldım coinim ucuzundan miss türkiyenin gerçekten kaliteli coin sitesi teşekkürler..
  • 7/10/2017 tarihi itibaren ethereum satışına başlayacak olan turk exchange.
  • etherium alim satimini teknik bir arızadan dolayı kısa bir süre yapılamayacağını duyuran site.
  • son yaptığı (07/10/2017) güncelleme nedeniyle geçmiş yapılan işlemler silinmiş bulunmakta. güncelleme öncesi hesaba para çekme emri girmiştim ama hesabıma henüz geçmedi. cuma akşamı girmeme veriyorum. ayrıca an itibarıyle 4500 seviyelerinde gezen btc için 9999,99.-tl değer biçmiş durumda. sistemsel sıkıntılar yaşamakta gibi duruyor.
  • şu bir iki gün btcturk gg gibi. ethereum entegrasyonu zorladı adamlar. neden böyle şeyleri daha önceden yedek sunucuda yapıp test edip yüklemezler anlamakta güçlük çekiyorum.
  • bu web sitesi için bir arkadaşımın dediklerini aynen aktarıyorum.

----

btcturk web sitesini yenilemeden önce yani 7 ekim 2017 tarihinden önce 30 günlük işlem hacmim 1.000.000 türk lirası üzerindeydi. fakat yeni web sitesine geçtiklerinde işlem hacmimin sıfırlandığını gördüm. bitcoin alıp satarken bu işlem hacmine ulaşana kadar zaten komisyonları bir bir ödedim. faturası da geliyor zaten. buraya kadar her şey güzel fakat taahhüt ettiği gibi 1 milyon türk lirası üzerinde %0 komisyonla işlem yaparken web site yeniden açıldığında yeni üye olmuşum gibi benden ödediğim komisyonları 30 günlük işlem hacmimi sıfırlayarak tekrar almaya başladı. yani şuan tüm alım satım işlemlerimde yüksek komisyon ödemek zorunda kalıyorum. üstelik ilk gün bunu kendilerine yazdığımda "ilgili teknik birimimize incelenmesi için konuyu aktarıyoruz" dediler. sonraki gün sorduğumda ise "yeni site ile birlikte işlem hacimleri sıfırlanmıştır. 07.10.2017 tarihten sonraki satış hacminiz baz alınacaktır." diye cevap verdiler. yani türkiye'nin ilk bitcoin borsasına bu yakışmadı ki bu firma zamanında kapatıyoruz dediğinde kuruşları bile iade etmek istemişti. şimdi ise haksız kazancın peşine düştü. ha bundan sonra tabiki btcturk'te işlem yapmam çok zor. saygılar kendilerine.
hesabın var mı? giriş yap