• bazı kısımları dokuz eylül öğrencilerinden oluştuğu için hemen ön yargı yapılmaması gereken, izmir'in bir ilçesi.
  • istanbul'dan izmir'e göç etmek için en ideal ilçe.
    hiç yabancılık çekmiyorsunuz,adaptasyon sürecini müthiş hızlandırıyor.
    3 gün oldu yerleşeli telefonda 'noldu ya istanbul'u terk etmişsin, nereye gittin?' diyen arkadaşıma direkt 'buca' diye cevap verdim.
  • esen rüzgarla birlikte hissedilen -6 normal -2 dereceleri görülen sert karasal iklim yaşanan ilçe
  • hipodromu, stadyumu, çarşıları, pazarları, belediye sarayı, üniversitesi,köşkleri, büyük sayfiye parkı, kilisesi, camiisi, köyleri, kasabaları, çılgın nüfusu ve birçok apaçisi bulunan başlı başına bir şehir kıvamında izmir ilçesi.
  • starbucks'ın açılmış olduğu ilçedir.. kahveci gençlik hadi iyisiniz yine..
  • bucayı seviyorum. neden bilmiyorum ama burayı seviyorum.
  • buca'nin kapısı olsa, açıp içine düşenlere şu şekilde seslenmek isterdim.

https://youtu.be/0xvlpqkrkve
  • 31 mart yerel seçimlerinde chp'nin hak etmeyen sevimsiz adayının kazanmasını hiç istemediğim , deü'de çalıştığımdan dolayı günde 2 kere içinden geçmek zorunda olduğum izmir'in varoş ilçesidir.
  • izmir'in nüfus olarak en büyük ilçesi olmasına rağmen içinde halen doğru düzgün geniş bir bulvar yoktur. 500 bin nüfus daracık yollardan ulaşımlarını sağlar. bir ara tramvay projesi düşünülüyordu, derler nereden geçireceksiniz bu tramvayı diye.
  • buradaki bediye seçiminin chp ve akp arasında çok ortada geçeceğini düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap