• basrollerinde abhishek bachchan ve rani mukherji'nin oynadigi, pek eglenceli, 2005 yapimi bir bollywood filmi. filmin anti-kahramanlari bunty ve babli, veya rishi ve vimmi, hayallerinin pesinde evden kacar, bir tren istasyonunda tanisir ve bir dizi tesaduf sonunda dolandiricilik yapmak zorunda kalirlar ve sonra bundan hoslanmaya baslayip isi azitip, tac mahal'i bile satarlar. bir de birbirlerine asik olurlar, bol bol dans ederler sarki soylerler tabii ki.
    filmin en saglam cikis yapmis sarkisi kajra re'dir. uc sene oldu hala hindistan'da her yerde calar, nerdeyse 10 dakka sarki, oyna oyna bitmez. filmde de aishwarya rai soyler bu sarkiyi, insan izlemeye doyamaz.
    opusme sahnesi gorebileceginiz nadir bollywood filmlerindendir ayrica.
  • keyifle izyebileceğiniz, klasik romantik bollywood filmlerinden farklı bir yapım.

--- spoiler ---

izlerken bana biraz hustle'ı anımsattı bu film. ayrıca aldığı rollerde sürekli üzülmeye alışmış olan rani'nin mutluluğu yakalayabildiği filmlerden biri olduğu için daha çok sevdim.

--- spoiler ---
  • 2005 yapımı oldukça eğlenceli bir hint filmi.
    amitabh bachchan ortaya çıkınca daha bir ısındım filme. kajra re esnasında ise mest oldum. arada ne kadar kötü oyunculuk varsa hepsini sildim.

sırf kajra re şarkı ve klibi için izlenir. izleyecekseniz, şarkı muhakkak altyazılı olsun.
hesabın var mı? giriş yap