şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı.
 • aktif bir yazar. yıkıcı değil yapıcıdır.
 • son zamanlarda dikkatimi çeken bir yazar.

  bu devirde doğru ile yanlışı ayırt edebilen ve bilhassa ülkemizde ölçülü düşünebilen nadir insanlardan biri gibi duruyor.

  allah utandırmasın..
 • yaşından çok yukarılarda olgunlukta bir karaktere sahip olan yeni tanıdığım ve çok memnun olduğum yazar kardeşimdir.

  birçok şeyi erkenden biliyor olması, merak etmesi, araştırması ve tüm bunların temelindeki sahip olduğu bakış açısı oldukça takdir edilesidir.

  iyi yazar.
 • epeydir takip etmeme rağmen hakkında entry girmeyi ancak akledebildiğim* başarılı bir yazar..

  henüz hâlâ çiçeği burnunda yazar olmasına rağmen yazarım diye geçinen birçok kişiden daha iyi yazarmış..
  araştırmacı kişiliğinin yanısıra, pekçok alanda da bilgi sahibi imiş..
  uzay, bilim, fizik ve teknoloji başlıca ilgi alanlarıymış..
  eşantiyon olarak size müzik ve edebiyat sunumu da yapabilirmiş.. araya da sağlık sıkıştırırmış.. bunca bilgi başlığı sözlüğün kanallarında bile yokmuş.. daha allah'tan belanızı mı istermişsiniz?
  tek sorunu (yani sorun değil de işte), dizi-film olaylarına girmemesiymiş. takipçisi olduğu tek dizi kaptan tusubasa ile çocukluğunda kalmış çizgi dizilermiş.. belki de değilmiş, o kadarını da bilmezmişiz..

  bunlar dışında sıkı dostmuş.. arkadaş kelimesinin aslî manasında sırtını güvenle yaslayabileceğin arka-daş* sıfatına fazlasıyla layıkmış..
  bir de saf temiz kalbi varmış ki, insan bu kadar saf olamaz dedirtirmiş.. iyilik dozu fazla kaçırılmış karakter yüklemesi yapılırken, annesine çektiğini söylermiş.. ailesi kendisini güzelce eğitirken "beni böyle eğitmeyin, kötülükleri de gösterin" diye müdahale etmediği için temiz kalbi arada sırada error verebilirmiş.. sonra da rreeroreae işteymiş..

  vel hasıl-ı kelam, tanıyabileceğiniz en seviyeli ve kaliteli kişilerdenmiş..

  he bir de, yazdıklarından belli olacağı üzere; feministlere acayip kıl olan biriymiş.. bu da dedikodu olarak burada dursun..

  tanım: annesinin arieli çamaşır makinesi dışında oğluna da kullandığı söylenen temiz kalpli iyi bir yazar.. en belirgin özelliği temiz kalbi.. öyle böyle değil ama.. tertemiz.. :)

  edit: minik ek..
 • basketbol seven badilerimdendir. basketbol seven insan kötü olur mu hiç ?
 • (bkz: bu bir pr çalışmasıdır)alert
  kendisini tanıyalı çok uzun zaman olmadı belki de ama bana nickaltına ikinci kez yazdıran kardeşim yazar kişisidir. kendisi yaşına göre oldukça bilgili, yaşının üzerinde olgunluğa sahip sağlam bir insandır. evet cinsiyetten önce insandır. kendini feminist zannedenlerle olan mücadelesinde her daim yanında olacağımdır.allah yar ve yardımcısı olsundur *
  bu genç yazar kardeşimin tek olumsuz yönü ise normal olarak tecrübesizliğidir. özellikle de (bkz: şeytan) ruhlu hatunları pek tanımamaktadır. iyi niyeti ve insanlığı ile tavizkarlığı sonucu problemler yaşar, lakin hepsinin üstesinden gelebilecek olgunluk ve ferasete sahiptir. sağlık açısından yardım talep edebileceğim, güvenilir bir kardeştir.

  (bkz: pr çalışması sonlandı) *