• reklamlarında çok tatlı giyinmiş, çok güzel bir hatun olan parfüm.
  • durdukca neredeyse givenchy 'nin organza adlı parfümüne dönüşen yeni burberry parfümü.
  • red olaninin kutusu uzerinde special edition disinda hicbir sey yazmayan parfum. for men ibaresi olmasa da erkek parfumleri bolumunde satilmasi nedeniyle, ustelik de tezgahtar bayana sorarak, onaylatarak aldim bunu kendime... pek de guzel kokusundan anlamaliydim bunun beni kokutmak icin degil beni cekmek icin yapildigini. ufak bir servet simdi sadece bir gun* kullanilmis o parfum sisesinin icinde yatmakta...

simdi ise iki secenegim var:

- tatlim bugun sana ne aldim bil!
    - ne aldin canim?
    - baaak..
    - ayy.. cok guzeel
    - ama cok merak ettim, testeri olmadigi icin de kokusuna bakmak icin acmak zorunda kaldim..
    - olsun, ama ne gerek vardi simdi.... canimmm...
    - heheh..

ya da

(bkz: kadin parfumu kullanan erkek)
  • burberry touch dan bile daha tatlı kokusuyla ben kendine çekmiş; touch'a ihanet etmeme sebep olmuş ve bunu türkiye'deki 50 ml fiyatının daha da azına 100 ml aldırarak yaptırmış edt. hiçkimseye tavsiye etmem. almayın ve sadece ben öyle kokayım...
  • kış aylarında kullanmak için ideal bir parfüm lâkin yazın kokusu bayabilir sıcaklarda.
  • aşırı tatlı havasıyla bayandır, insanın kendine tahammül sınırlarını zorladığı gibi fırından yeni çıkmış alman kurabiyeleri gibi dolaştığını düşündürür insana, kimsenin de ne sorduğu ne yaklaştığı görülmemiştir.

(bkz: tahammül sınırlarını zorlayan parfümler)
  • burberry'in çoğu parfümünü sevmem, çok tatlı gelir ama brit farklı iç bayan bir tatlılığı yok. yaz aylarına pek uygun olmamakla birlikte diğer zamanlarda cezbediciliği ise test edilip onaylandı.
  • hem tatlı, hem fresh hem de cezbedicidir.
  • ülkemizde sadece parfümü bilinse de, günlük giyilebilecek kot vs. üreten burberry alt markası.
  • varlığının tiryakisi,
    yokluğunun delisiyim.
    beni senden mahrum etme
    parfümünün hastasıyım.

ilk defa tenime yakışan bir parfüm buldum diye de pek sevinçliyim.
hesabın var mı? giriş yap