• her araba yarışı oyununda yaptığım gibi, bir seanslığına trafik kurallarına uyarak gitmeye çalışıyordum. sağdan sağdan, ama kaldırıma çıkmadan, bir tane tabela devirmeden, diğer halktan arabaların hızını fazla aşmadan, ters yöne girmeden, kırmızı ışıklarda durarak hatta "mümkün olsa da sinyal lambası yaksam lan" diyerek... neyse sürekli 50-60'la gittiğimi gören bu oyundan "ü-ürü-üüüüüüüüü" diye sesler yükselmeye başladı. ne ki şimdi bu diye merak ederken, amcaların bana "tavuk musun sen" mesajı vermeye çalıştıklarını farkettim. anladık, anladık:/
  • bu oyunda araçların vites sayısı sonsuz.
  • "yarış" gibi modlarında 300-350 ile trafikte araçların ve çeşitli yapıların arasından giderken bir yandan da her yol ayrımında haritaya bakıp kaybolmamayı, hedeften sapmamayı başarabilecek oyunculara göre bir oyun... road rage falan her zamanki gibi eğlenceli ama...
  • open world olayının hız hissine tecavüz ettiği oyun.kardeşim bok mu varda open world yapıyorsunuz? bir iki kestirme olsun yeter önceki oyunlar gibi.aman yola bakayım,sapağı kaçırmayım,kaybolmayım derken tüm zevki kaçıyor.hiç tur bazlı yarışta yok.bi de soundtrack'e avril'in girlfriend şarkısını koymayın artık.
  • bitmeyen oyun. tüm event'leri (race, road rage, stunt run vs.) bitirseniz (ki gerçekten sürüyle var), motorsiklet yarışları (gece-gündüz ayrı ayrı) var. onlar bitti diyelim, kırılmayı bekleyen billboard'lar size göz kırpıyor* (evet sonuncusunu bulmaya o kadar uğraştım ki artık göz kırpmaya başladılar). onları kırsanız, girilmez çitleri var (400 tane)*. onları bitirseniz, diğer oyuncuların bir yoldaki en iyi sürelerini ve en iyi show time skorlarını geçmeye çalışıyorsunuz. tüm bunlardan sıkıldınız diyelim, koskocaman mükemmel bir online modu var. bu modda kafanıza göre şehirde dolaşıp biriyle rastgelince takedown'cılık da oynayabilirsiniz, çok ilginç event'leri de tamamlayabilirsiniz (diğer kişilerle yardımlaşarak yaptıklarınız da var, rakip olduklarınız da...).
    kısacası gta iv kadar ömrü var bu oyunun.
  • yarışa başlamadan çalan guns n roses ın paradise city adlı parçası ile insanı gaza getirebilmeyi başaran oyun.

(bkz: take me down to the paradise city)
  • şöyle bir şey buldum, bu oyunu bedava download edebiliyormuşsunuz
    ben ilgilenmedim ama isteyen alsın.

şu patch ile de online oynanıyormuş:
    http://www.gamershell.com/download_42454.shtml
  • sadece event'ler ve online mode değil, maksimum 8 oyuncuyla 8 farklı yarışı bi salon dolu arkadaşınızla kapışarak karşılıklı eğlenebileceğiniz oyun. kız arkadaşlarınızın sizi maç yaparken sıkılarak izlemesi yerine açın bi party gitsin.
  • en güzel araba oyunu benim için budur, kim ne derse desin.
    hele o guns n' roses/paradise city çalmıyor mu, beni benden alıp götürüyor.
  • 1.70 güncelleme yamasına kavuşmuştur. söz konusu yamayla oyuna, ücret karşılığı sahip olabileceğiniz toy cars, legendary cars ve big surf island içerikleriyle birlikte yeni trophy'ler eklenmiştir.

valla helal olsun demek lazım, yapımcıların oyuna böylesine sahip çıkması takdire şayan; 1 yıl içinde -çoğu bedava- tonla yenilikle birlikte oyunun çehresi inanılmaz değişti.
hesabın var mı? giriş yap