• çok havalı olduğu için piç erkekleri tercih eden, düşük özgüvenli ve muhtemelen ilgi budalası bir dişi söylemi.
  • kolaycı kadındır, aynı beklentilerle ve aynı yaklaşımlarla ilerleyip farklı tavırlar beklemesi ahmaklıktır. gelenekçiliğini, kendini revize edememesini bir avantajmış gibi sunar. ilişkinin ilerleyen zamanlarında kendisinden en küçük bir durumda " sen çok değiştim hödö hödö." demesi de beklenebilir.
  • hayatında biri olmayan kadındır. aynı kadının sevgili bulmasıyla başlık şöyle değişir;

" ayyy bütün erkekler hep aynı ama benim mahmut'um bir tane valla"
  • ıstikrarlı kadındır, çizgisini bozmaz, standartlarının dışına çıkmaz, o yüzdendir ki ona tüm erkekler aynı gelir
    (bkz: tüm balıklar aynı)
  • bir gerçek var, güzele karşı zayıfsınız hem akıllı hem güzele karşı savunmasizsiniz, üzgünüm beyler şu ahir ömrümde beni hiç yaniltmadiniz.
  • yanılan kadındır.

içlerinde çok azını oluştursalar da, bir kısmı çok yakışıklı bunların.
  • erkeklerin bazı ortak noktaları, genel karakter özellikleri olduğunu savunan kadındır.
    tabii ki bütün erkekler aynı değildir. her şeyden önce parmak izleri farklıdır.
  • çok önemli bir öğretinin örneğidir.

(bkz: awalt)
  • çocukluğunda, kara murat film serisinin şu sahnesinin çok etkisinde kalmış bir kadın olabilir. ayrıca güzel olduğu kadar küstah olması da ihtimaller dahilindedir.
  • onun gördüğü bütün erkekler aynı. yanına yaklaşanlar genelde hep aynı türden erkek olduğu için erkekleri tanıdığını zanneden kadın söylemi.

oysa ki, kadınlar biraz iç güzelliğe dikkat etseler, biraz araştırsalar pirlanta gibi çocuklar var dışarıda. peşlerini takip eden erkeklerin kurduğu gizli ağlardan kendini sıyırıp dışarı çıkıp güneşi görmesi lazım bu kadın arkadaşların.
hesabın var mı? giriş yap