şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar.
    yeni bir dost değil ama.

hoşgeldi, muhabbet dileklerimle.
  • hayatımın en zor döneminde ne yapacağımı bilemediğim bir çıkmazda , bana fikirleriyle yol gösteren yazar. iyi ki varsın.
  • ankara aşığı yazar.
    ayrıca bebiştir kendisi. *
  • muhabbeti de dünyası kadar güzel ve renkli badim. yeniden görmek mutluluk verici.

yoldayken de gayet seri mesaj yazabilmek gibi de bir üstün niteliği var.
  • insanın internetten çok sağlam arkadaş edinebileceğinin kanıtı olan insandır. toplasanız görüşme sayımız ya üç ya dörttür. ama arkadaşlık dostluk evresine gireli çok oldu. ne zaman ankaraya gitsem ev sahipliğini en güzel şekilde yaptı. yeri geldi bi abla yeri geldi geyik çevirdiğimiz kanka oldu. ama hep ankarada sağlam bir dostun olduğunu gösterdi.
  • yine yeniden ankarada ev sahipliğinin kralını yapmıştır. hoş sevdiceğime görümcelik yaparken gecenin en komik tesadüfünün de kahramanı oldu. garibim nerden hatırlasın maraştan alt dönemini.
  • herkesin zor zamanında yetişen, tatlı bir yazar.
    ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanının en başına adını altın harflerle yazdıran güzel insan.
  • muhteşem tiramisu yapan bir arkadaş, benimle dans etmiyor ama olsun :)
  • muhabbeti keyifli, kahkalari ile size "güzel espriler yapiyorum herhalde" hissi veren yazar. çok yaşasın. insan yanindayken genclesiyor yahu.
  • şöförlük konusunda çılgın atan, parelel park konusunda kitap yazan, lahmacun ile atar yapan, yeme içme konusunda yakında "gurme nedir" adında kitap yazacağım harika insan. * kıps