• bir çok üniversite öğrencisinin bazı programlama dillerini öğrenmesine yardımları dokunmuş kursttur. derslikleri, ders anlatma biçimleri öyle profosyonel değildir hocalar takım elbilselerle derse girmez herkese de bir bilgisayar düşmez, zaten bilgisayarlar da çok eski teknolojidir. fakat bu kursun en büyük yardımı öğrencilere ödeme konusunda aşırı esneklik sağlamasıdır, o kadar esenektir ki adamlar para almayacak benden herhalde diye düşünmeye başlarsınız. ilk gittiğim kursun parasını yaklaşık 4-5 ay geç ödemiştim adamlar belki bir iki defa telefon açtılar, bazı arkadaşlarım 1 yıl sonra ödediler. daha sonra gittiğim kursların parasını ise 1-1,5yıl kadar geç ödedim (malum öğrencilik ancak denk getirdim). şu anda nasıllar bilmiyorum ama eğer o dönemde bu kadar esnek olmasalardı bu kursları almama imkan yoktu. bu kursları almasam ilk işime giremezdim ve parayı geri ödemeyemezdim vs.. . bana çok yardımları dokundu arkadaşlarıma da, şimdi umarım hala öğrencilere iyi davranmaya devam ediyorlardır. belki kurstan birileri bu entryi okuyordur, iyi davrandiklari insanlarin ulan adamlara 2 senedir parayi vermiyorum ha ha şeklinde konuşmadıklarını, teşekkür borçlu olduklarını bilmelerini isterim
  • sirf isminden her uc erkege bir erkek dusuyor oldugunu tahmin ettigim dernek.
  • geçtiğimiz ağustos ayında programlamaya giriş kursuna gittiğim ve programlamanın mantığını çözmemi sağlamış olan dernektir. başta sıkıcı gibi görünse de konuların en ince detayına kadar anlatılması ile en iyi şekilde anlamanızı sağlayan kursları vardır.
  • su an c kursuna gittigim fakir ama iyi ogreten, piknik masalarinin ustunda bilgisayarlarla egitim veren ama iyi yine iyi ogreten egitim dernegi.
  • mecidiyeköy'de olan (c kursunun yanında daha bir çok kurslar veren) ve öğrenmek isteyenler için çok yararlı bir dernek
  • c programlama dilinin herseyini ogretmeye calisan dernek. bu konuda oldukca basarili olduklarini soyleyebilirim fakat kurslarin suresinin cok uzun olmasi bikkinlik verebiliyor. (mesela "ileri c ve sistem programlama-i kursu" 8 ay suruyor). hocalari gercekten cok bilgili ve degerli insanlar.
    (bkz: kaan aslan)
  • kendileri tarafından #119454184 numaralı entry'ye ilişkin gönderilen cevap metni aşağıdadır:

c ve sistem programcıları derneği'nin web sitesi 12.02.2021 tarihinde sorunsuz olarak açlıyordu, söz konusu tarihte sitemizde sorun yaşandığına dair bir kayıt yoktur. kullanıcınız, kendi koşulları ile alakalı bir sorunu genel bir sorun olarak algılamış olabilir. gerekli incelemeleri yaparak bu konuda bilgi verme lüzumu hissettik. değerli üyelerimiz kesintisiz olarak sitemize erişim sağlayabilirler.
  • web sitesinde grafik nesnesi kullanmayan dernek. eğitmenlerin eposta adresleri de pek güzeldir, pek akıllıcadır. ör: ali(komik a)csystem.org
  • youtube kanalı açılmış dernek. *
hesabın var mı? giriş yap