• ne olursa olsun araba da ev gibi mahrumiyet teskil eder. ozeldir. o yuzden yasaklanmasina anlam veremiyorum. zaten turkiye'ye anlam veremiyorum.
  • aynen şöyle çıkmış karardır;

"beyler vergi geliri lazım, halkı daha fazla nasıl s*keriz?"

"hacı abi, 4 milyon araç film yaptırdı, 500 tl ceza koyalım amk"

"yaz bacım, gereği.."

ülkenin bu şekilde yönetildiğine emin olun, bu bir parodi veya ironi değil. kadın sürücülerin türkiye'de cam filmi olmayan bir arabayla trafiğe çıkmasının ne büyük tehlikelere gebe olduğunu da düşünmüyorlar. *
  • istihbarat anlayışımızın ne kadar derin ve tarihimiz gibi köklü olduğunu gösteren olaydır. bu gibi marjinal adımlar ile avrupa değil afrika bile titremiştir.

vahdettingiller havalimanı ile dünyaya korku salıyoruz zaten. yetmezmiş gibi şimdi de istihbarat alanında çarpıcı gelişmeler artık dünyanın beşten büyük olduğu gerçeğini birkez daha gözler önüne sermiştir.

eğitim alanında sadece biraz eksiğimiz vardı hamd olsun o da düzeldi yeni üniversite sistemi ile. işte bir de valiler de kalkarsa artık süper güç olmamızın önünde hiçbir engel kalmayacak.

kimse bizi 2023 hedeflerimizden saptıramaz!
  • alti ay sonra bi daha kalkar yasak.. yarım söktürün:)
  • uzun yolculuklarda yandan gelen güneşten koruyor içeridekileri. kullanmam için yeterli sebep. başlarım apaçisine , barzosuna. sadece yan camları kaplatan, içeriyi gösteren 1 ya da 2 numara kullanan da mı aynı kefede. sokayım sınıflandırmanıza. ayrıca karar çıktıktan 2 saat sonra milleti çevirip ceza kesmek haraç almaktan başka bir şey değildir. insan bir sökülmesi için zaman tanır. mtv zammı bile cari açığı kapatamadı normal böyle para koparma çalışmasına girişmeleri.
  • öyle bir biat etmek ki, öyle bir köpek olmak, öyle bir onursuz olmak ki kapı komşusunun, arkadaşının, her gün yüz yüze baktığı onlarca insanın arabasına taktığı cam filmine ateş püskürmek.

diyemiyor ki reis doymuyor, partiye para lazım. kazada cam patlamıyor diyor.

apaçiler takıyor diyor.

bunun anasını götürseler "anam da çoktan evden çıkmadıydı, fena mı oldu, bi değişiklik oldu işte orospu çocukları" diye bize söver.
  • taktırdığımın ertesi günü yasaklandı. böyle şansın ağzına sıçayım. ama çıkarmayacağım. cezası neyse öderim. çünkü tacizci köpeklerden bıktım. kadın sürücü olduğumun anlaşılmasını istemiyorum.

bir gün turan güneş bulvarında barzonun biri camdan yarı beline kadar sarkıp amına koduğumun orospusu diye bağırdı herkes duydu ve bana baktı sanırsın adama amına koduğumun orospusu diye bağıran bendim. arabada çocuğum olduğu için sesimi çıkarmadım. bir suçum yada hatam yoktu. ben ki son derece dikkatli, seri, aynalarıyla barışık ve sol şeridi sadece sollama amaçlı kullanıp şerit değiştiren bir sürücüyüm. bu güne kadar hiçbir kazaya karışmadım ve gerçekten iyi kullanırım aracı sırf kadın olduğum için o küfürü duydum ve bu savunmayı bana yaptırdığınız için sizinde ağzınıza sıçayım.
  • böyle gereksiz işlerle uğraşacaklarına neredeyse artık her müptezel aracında olan led far takılı olan araçların trafikten men edilmesi gerekir; zira arkanızda böyle bir müptezel aracı varsa ne yan aynalardan ne de dikiz aynasından trafiği kontrol edemiyorsunuz.
  • amacı, emniyet görevlilerinin aracın içini rahat görebilmesidir okadar.
    yok kazaymış falan hikaye. adam ister apaçilik yapmak için taktırır ister güneşten dolayi isterse kazada camlar yanılmasın diye. hepsi için de olabilir. hala otogarlarda daha fazla fetöcü arayan polisler var. kim napsın sizin sürüş güvenliğinizi. devlet sizin ne zaman canınızı düşündü?
  • hakikaten anlamak zor otobüse minibüse binenler ne yapsın? tacize uğramaktan dertli isen takarsın aracına iki tane kamera. ifşa edersin olur biter. kazaya sebebiyet verecek bir harekette bulunanı da verirsin mahkemeye kanıtıyla beraber. evet bundan bir 15 yıl önce olsaydı cam filmi şart derdim ama şu anda en güzeli kamera.
hesabın var mı? giriş yap