şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bak şurdan siktir git)

edit: değişen ibbtv logosuna karşı bir trolün açtığı başlık
  • cami yapılabilecek alan mı bıraktınız amk yamyamları, nereye yapacan camiyi?

doymak bilmeyen rantçı müslüman arzusu.

rögar kapaklarında vardı o aradığın camii bi zamanlar, neden sesin çıkmadı piç diyesi geliyor insanın.

@arruna arkadaşa teşekkürler.

bu amk malları her daim mağdur oldukları için, bu sefer niye atlıyorlar anlamak zor oldu.
  • biz de hak,hukuk,adalet istemiştik vaktinde.
  • #camiistemiyorum
  • sen minarenin üstüne otur, hoca şimdi geliyor.
  • -cami istiyorum.
    +90 bin cami var zaten?
    -yok lan kendime de istiyorum bi tane. yatırımlık...
  • her sokakta adım başı camisi olan ve bu camiler cuma ve bayram namazları hariç bomboş olan istanbul'un zig kafalı sakinlerinin isteğidir...

yeni belediye logosu çok güzel olmuş. hala da cami istiyorsan ebenin damına kadar yolun var...
  • cami üzerinden siyaset yapanları görünce çok garip oluyorum yav. devlet diyanete para akıtmayı bir kesse ve cami giderleri, camiye gidenlerden alınsa keşke. bir vatandaş olarak imamlara, diyanete vs. paramız gitsin istemiyorum.

ne kadar gideriniz vs. varsa hepsini kendi aranızda halledin. bakalım o zaman gerçekten hanginiz savunuyor görürüz.
  • camii toplanma yeridir.
    toplanıp haftalık sorunları konuşmak çözmek için yapılmıştır ilk olarak.
    yoksa ibadet her yerde yapılir.
    bu yüzden en büyük camii taksimdir en büyük halk kitlesi olan işçilerin sorunlarını konuşmak için, üstelik sembolik bir anlamı vardı.
    toplananlarin başına yiktiniz!

şüphesiz allah cezanizi verecek,
    hesap gününü bekleyin.

sadakallahulazim!
  • daha çok okul yapılıp işsiz öğretmenlere istihdam yaratılsa daha iyi olmaz mı ey istanbul?