• akıllı telefonlar aracılığıyla alemi saran virüs. bulaşan iflah olmuyor.
  • sevgili kardeşimin bağimlısı olduğu oyun. iphone ile oynadıgı için her zaman oynayabiliyor ve ben online olduğumda 10 dakikada bir can yollamam gerekiyor. en iyisi oynamayın can falanda istemeyin .
  • uyumadan önce sakın oynamayın. sonra gözünüzün onunde beşli, onlu şekerler dans edip durunca niçin orda bu hamleyi yapamadım diye düşünüp uyuyamazsınız bi türlü.
  • malum hilesini bulup tüm bölümlerini bitirdikten sonra budist rahipler gibi gerçek içhuzurunu yakalatan oyun. bir dinginlik.

bu hırsı başka şeyler için yapsam yeminle şu anda, coca-cola'nın ceosu olan genç bir kadındım. heytt be.
  • hay allah kahretmesin bu oyunu, lanet olsun yahu. ahım şahım bi şey de değil ama manyak etti beni. şuna yaptığım hırsı kariyerime yapsam şu an manhattan'daki köşe ofisimde takılıyor olurdum. wuhuuu abarttım yine.

34. bölümde 10 gün falan geçirdikten sonra nihayet yeni bir levelın heyecanıyla doluydum ki canlarım bitti. o geri sayımı görmüyor muyum kan beynime sıçrıyor zaten. 25 dakika ne arkadaş?? benim o kadar yaşayacağım belli değil sen bana iki kuruşluk oyun oynatacaksın diye nasıl bu kadar eziyet ediyorsun, ayıptır.

ilk yüklediğimde baya dokunmadım eeh bu ne diye, kendi canlarını tüketip yoksunluk krizi geçiren arkadaşlarımı yalvartıp sonra verip oynatıyordum. bi kere ben de deneyeyim dedim. hay elime.

kısacası bulaşılmayacak bi oyun bu. hayday'de inek sağın, clash of clans'ta goblin yetiştirin ama buna girmeyin. aman.

sırf bana can göndersin de mutlu olayım diye oyun yükleyen dünya tatlısı bi insan şu an bağımlılığın pençesinde, onu da burdan kucaklıyorum.
  • annemin bilgisayarda yetmeyip elimden telefonumu almasına sebebiyet veren oyun. kadın bu oyun sayesinde dokunmatik ekran telefon kullanabilme yetisi kazandı. merak edip oynayım dedim ama bana göre değil ordan bomba beriden çikolata derken bir de azıcık hamle sayısı, delirtti beni.
  • oruçken oynanılmaz bu oyun yaa o çikolatalar ne öyle üreyip duruyorlar
  • facebook'ta herkesin oynadığı oyun.

hatta yaş farkı gözetmiyor ki, geçen hafta annemle güne gittim -pasta börek yenilen para toplanan aktivite- orada teyzeler kendi aralarında bunu konuşmaya level'larını karşılaştırmaya başlamazlar mı...

annem de farmville'i çok seviyor. ben bir ara çok level atlamıştım, o da benle oynuyordu hatta "patlıcanlar olmuştur bak hasadını geciktirme" diyordu canım. aşdlskglşdklşk
  • bu ne lan? belli bir leveldan sonra oynanmayan oyun! illa facebook arkadaslarina yalvarman ya da alman gerekiyor ki oynamaya devam edebilesin. sittirgit. cok sinirliyim. uninstall ediyorum seni. düdük.
  • bağımlılık yapan oyun.

o kadar muadili varken, bu oyunun bu kadar bağımlılık yapmasının tek sebebi bonkörlüğüdür.

renkleri denk getir, patlat mantığı bir çok oyunda var ancak patlayan şekerler, bir anda yok olan şeker sıra ve sütunları, yok çikolatalar falan. sürekli bir bonkörlük hakim oyunda. patlıyor efendim durduramıyoruz
hesabın var mı? giriş yap