• acı sos yerine acılı ketçap veren hamburgerci. başka yerlerden acı sos dileniyoruz, bunu defalarca form doldurarak bildirdik ama umursamadılar. 10 kuruş sos maliyeti fazla geldi sanırım.
    maslak orjin avm şubesinde pazartesi günleri yememeye dikkat edin, cumadan kalıp buzluğa atılmış köfteyi ısıtıp veriyorlar. biri zehirlenmeden vazgeçseler iyi olacak.

bunlar dışında, koyunun olmadığı yerde abdurrahman çelebidir kendileri.
  • ishal oluyorum her gittigimde siz de olmak isterseniz buyrun efenim *
  • hamburger tercih etmeyen biri olarak, bana hamburgerin sadece köfte ekmek ve marul olmadığını öğretmiş zincirdir.
    çok çeşitli hamburgerlere sahip, önyargılı olmamak lazım.
  • eskiden iyiydi artık vasat, ancak zincir fastfoodcuların içinde yine en iyisi.
  • ulan normalde yemiyorum böyle bok seyler de, dün 3,5 saat istanbul trafiginden sonra gece 11‘de etrafta yiyecek pek bir sey olmadigin, bir hamburger yiyelim de acliktan ölmeyelim dedik, geceyi zehir etti bana anasini satayim, karin agrisi, mide bulantisi, soguk ter dökmeler falan dedim noluyoruz, neyse.

allahin belasi pis bir hamburgerciden öte olmadigini da tekrar kanitladi.
  • birkaç aydır uğramıyordum, fiyat artışıyla aynı oranda ürünlerini küçültmüş, lezzette de ciddi kayıp yaşamış fast foodçudur.

(bkz: o eski halinden eser yok şimdi)

ya da

all in all you are just an another shop in the mall
  • (bkz: kaz ciğeri)
  • burgerleri küçültüp fiyatları artıran, her geçen gün kaliteden biraz daha ödün veren fast food restoran zinciri.

bir de sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama ranch sosları bildiğin ayak kokuyor lan !
  • bugün marmara forum şubesinde low carb double western barbeque yiyip tekrardan hastası olduğum hamburgerci. arby's dışında sevdiğim diğer fast food'çudur. fiyatını yüksek bulanlar olmuş, fakat ülkede neredeyse her şey bir kaç yıl öncesinin 2 katından fazlasına satılırken fiyatlarının bu seviyede olması normaldir.
  • tatmış olduğum franchise burgerciler arasında en iyisi. mcdonald's ya da burger king ile aralarında kıyas kabul etmeyecek bir lezzet farkı var. ama tabii ki franchise özelinde konuşuyorum. gurme burgerler ile karşılaştırılması abestir.
hesabın var mı? giriş yap