• italya ve ispanya'yla hiç bir alakası olmayan * * türk mobilya firmasıdır. fabrikası ankara'da akyurt'tadır
  • casablanca'da yaşayan bir güzel insandır. fas seyahatimde ekşi mesaj atıp, "bir sorun olduğunda yardıma hazırım. bana bu numaradan ulaşabilirsin" diyen insana saygı duyulur.
    kendisine hürmet ederim.
    eyvallah.
  • depremden etkilenmemiş olması temenni edilen suser.
  • bu adamı son gün karşıma hangi güç çıkardıysa şükürler olsun daha yardımı dokunmadan bile beni mutllu etti demek dokunursa ohooo.

fas seyahatim için yardım mesajı atmiş güzel insan.

eşimle fasa kurban bayramında seyahat düzenleyeceğim, fakat içimde hep bir şüphe kuşku.
    oysa dünyanın diğer ucuna da beraber gitmiştik.iç savaşı görmüş yoklukluğu tadmış idik.
    fakat bu coğrafyadan neden bilmiyorum; belkide önyargılarımdan hep bir acaba ile yaklaştım.
    son çağre sözlüğe yazınca hızır gibi yetişti.
    umarım faydalarını daha çok görürüm.

edit:
    fas gezim bitti.
    kendisi, beni ve eşimi bir an olsun yanlız bırakmadı.
    bizden daha çok tren saatlerni kovaladı hal hatır sordu. enteresan geldi bize. alışık değiliz böyle saf iyiliklere...
    türkiyede, istanbul gibi sadece hayatta kalmak için birbirini ezen takım elbiseli vahşi doğadan sıyrılmış; fas casabilancada kendine has bir dünya kurmuş bir arkadaşımız.
    dost olunabilecek saf iyi biri.

fasda aklımda kalan 2 güzel şeyden birisi.
    teşekkür ederim.
    (bkz: fasda sucuk satmak)
  • depremden etkilenmemiştir, ancak etkilenen binlerce insanın yasını tutmaktadır : (
  • komplo teröristi, bilim düşmanı, covid trol'ü yazar. engelle geç
  • la casa
    le case
    una casa
    delle case
  • fas'ta üretilen filtresiz sigara markası.
  • fotoğraflarını görmenin bile o koltukların üzerine kıvrılıp uzanıp ondan sonraki hayatınızı orda geçirebileceğiniz duygusunu veren mobilya markası.
  • şu sıralar bir yatak odası, hem de gayet basitinden olanı £8750 civarında olan firma. ne kadar minimalist, o kadar pahalı yani.
hesabın var mı? giriş yap