• benimdir. erkeklerle sevişmeyi, sertliklerine gereken önemi vermeyi seviyorum. seviyorum yani ne yapabilirim? sevişmezsek hayatın ne tadı kalır ki? tabii ki bu önüme gelen her erkeği içime aldığım anlamına gelmiyor. beğendiğim, vücudunu vücudumun üstünde hissetmek istediğim bireyle çatır çutur sevişirim yani, ne var bunda? klasik olacak ama erkekler sevişince ya da seks hakkında dilediklerince konuşunca bi şey olmuyor da ben konuşunca mı bi şey oluyor? bunu okudunuz, hadi bana orospu deyin. ama bilin ki, i don't fucking care. sevişiyorum, çatır çutur sevişiyorum tatlım. erkek çekiyor canım, n'apıyım?
  • maalesef üzülerek belirtmek isterim ki, bu benim ve tek gurur kaynağım olur kendileri.

edit: beyler ayıp oluyor. sevgilim var, olmasaydı içinizden biri ile muhakkak iletişim kurardım. zira ben çatır çatır sevişmez isem, hayattan hiçbir şey anlamayan biriyim.
  • "find a woman with a brain, they all have vaginas."
  • mlsv ve sonsuzluk ve bir gün birbirlerine yürüyorlar bence. feministlikmiş, kadın düşmanlığıymış hikaye. bunlar hep ince ince mesajlar. sonuçta büyük aşklar nefretle başlar.

bu arada bırakınız sevişsinler bırakınız çatırdasınlar.
  • baska ulkelerde gunluk hayatin bir parcasi olan seyler bizde o kadar luks gibi goruluyorki aciyorum gercekten halimize

calmayan siyasetci, yarim saatte ise gitmeni saglayan trafik, sevisen kadinlar

vay anasini gercekten, sunlara bazi ulkeler dogustan default olarak sahip oluyor, bizse burda gelip yau boyle bisey olabilirmi diye tartisiyoruz

edit: biraz once bir zambiyalinin agzindan duydugum: "when you start to the life in rock bottom, there is no place to go all the way up"
    lafi yine halime sukretmemi sagladi lan yine iyiyiz hadi buna da sukur
  • erkek çatır çatır sevişebiliyorsa, sevişmek de işteş bir eylemse kadın da çatır sevişebilir gayet, kaldı ki sevişmek bir sanattır..
    kirli diyenler var, orospu diyenler var, yollu diyenler var. ben bunların "ben iyi seviştim" dedikleri anda kendilerine sormasını isterim "orospu muyum lan şimdi ben?" diye ama sormazlar..
    bizde fileli çorap giyen kızlar "orospu" olur ama gömlek yakasını göbeğine kadar açan herifler "delikanlı"dır, bizde erkek çocukların amcalarına pipilerini göstermeleri istenir çünkü..

hepsini geçtim, çatır çatır sevişmediği için karılarına sırt çevirip çatır çatır sevişen hayat kadınlarına giden bu adamlar orospu değil de nedir?

bu ilişkideki orospuyu bulun..
  • dul, boşanmış ya da bekar derken gazi, hamile ve yaşlıları unutan yazarlar var.
  • sırf sevişebiliyor diye kendini "elmas kadar değerli" görenleri göstermiştir. sevişmek bir insanı ne değerli ne de değersiz yapar...
  • oooo, johnny sins'in türkiye şubeleri gibi iş bilen, tecrübeli, kanırtıcı abilerimizin analiz ettiği kadın. vay amk.
  • artık aynı şeyleri görmekten bıktıran başlıktır.

yemin ederim liseli, ergen osbirciler gibi sürekli bir seks muhabbeti, her konuyu cinselliğe çekme çabası, her gün seksle ilgili ayrı ayrı başlıklar. harbiden yeter arkadaş ya. sevişen insan sevişiyordur. kadın erkek farketmez. kendi keyfi bilir. kendisini ilgilendirir. kimsenin buradaki yorumları ciddiye alıp "hmm böyle yazıyorlarsa sevişmiyim" ya da "ulan dur bi sevişeyim" diyeceğini sanmıyorum. fakat sevgili suserler her gün cinsel hayatla ilgili sayfalarca yazmaktan bıkmıyor yahu. gidin bi dışarı çıkın. arkadaşınızla sevgilinizle dolaşın. yarın öbür gün kış gelecek bak güzel havanın tadını çıkarın. isterseniz gidin sevişin. arkadaşlarınızla oturun konuşun, bir şeyler için. her boka ayrı başlık açmayın yeter amk.

başlığı açan arkadaş yetmemiş bir de "elmas kadar değerlidir." demiş. nasıl bir dünyanız var olum sizin? bu mu değer kriteriniz gerçekten? yazık ya.
hesabın var mı? giriş yap