23073 entry daha
  • gel la
  • evet yıllar süren mücadele hiç beklemediğim anda son buldu ve artık yazarım. hep yazar olup bu başlığa yazmanın hayalini kurmuştum. teşekkürler türkiye, teşekkürler ekşi sözlük, yaşasın tam bağımsız çaylaklar mücadelesi.
  • 3 yıllık bir bekleyişten sonra hosbulduk sözlük, 2 sene önce izmir zirvesinde herkese 420.sıradayım herhalde bugün yarın yazar olurum demiştim, aradan 2 yıl geçmiş, pişmanlıklar, mutluluklar, heyecanlar... sürekli bu onay listesi başlığına gelip, yahu bu adamın bile entryleri saçma sapan 1 yılda nasıl yazar olmuş demeler...
    adettendir, peki siz de beni görebilecek misiniz?
  • sürpriz bir şekilde sonunda içinden çıkmayı başardığım liste. diğer aday arkadaşlara bol sabırlar ve başarılar dilerim.
  • dile kolay tam 5 senenin sonunda yazar oldum .
    bekleyenlere edindiğim tecrübeyi paylaşayım ; algoritmanın bir mantığı yok yani sıralama olayına takılmayın .
    olacağınız varsa oluyorsunuz.
  • test 1-2-3 test, se! se!
  • tam da erken seçim kararının alındığı bir günde çok sayıda çaylağın içinden çıktığı listedir. üstelik zamanlaması çok manidardır.**

not: hayırlı olsundur, hoş gelmişler.
  • yllar yıllar sonra nihayet dışarı atıldığım liste; az önce mailime gelen ekşi sözlüğe başvurunuz kabul edilmiştir mesajını görünce ben bi şok! tabi o kadar uzağımki olaya artık çaylak olmadığımı nasıl kontrol edebilirim diye kıvranıp nereye ne yazacağımı şaşırdım ve bir solukta gelip ilk entrymi, yıllarca içinde bulunduğum çaylak onay listesine girmek istedim. teşekkürler sözlük benide aileye kabul ettiğiniz için. ve siz değerli çaylak dostlarım umarım aynı sevinci bir an önce yaşarsınız hoşça kalın.
  • ne ara çıkacağımı merak ettiğim liste. umarım bir gün beni de çıkarırlar. 5 yıldır bekliyorum. zaten yazdıklarımı da kimse okumuyor.
  • burada yazılanları görünce hiç çıkmayacağımi düşündüğüm liste galiba
40047 entry daha
hesabın var mı? giriş yap