şükela:  tümü | bugün
  • artık son verilmesi gereken zulümdür. sistem çok basit. 10 entryi giren çaylaktan 6 ay boyunca hergün veya gün aşırı login olması, sistemde en az 1 saat geçirmesi ve entryleri oylaması istenir. bu işlemleri yerine getiren çaylak otomatik olarak onaylanarak yazar olur. bu işleri yapmayan ise tekrar başa dönerek 6 aylık periyoda başlar. döngü bu şekilde olursa yazar alımları hızlanır, çaylaklar yıllarca beklemekten kurtulur.
  • on tane kaliteli,sözlüğün amacına uygun entry giren çaylak 10 gün sonra yazar yapılmalıdır,yavşak furkan gibi trollerin 20 tane hesap sahibi olduğu,seçim öncesi aktrollere bir gecede hesap açıldığını,sırf kadınlar günü bahane edilerek 8400 kadın çaylağın yazar yapıldığını,yazarlığın bile sözlükte satıldığını,hatta reklam entryi girmek için para isteyen yazarların varlığını biliyoruz.
  • takip etmeye başladığımızda ne cevherler görüyoruz aralarında ama sen kalk furkan gibi şerefsizleri ve türevlerini yazar yap, değerli bilgiler paylaşabilecek onlarca çaylağı beklet.
  • (bkz: çiftleşmek için 30 bin erkeği bekleten dişi yılan)

işin şakası bir yana hakikaten zulümdür. eski hali yok sözlüğün. 20'lik çıtır değilsin artık, boşuna süründürme insanları.
  • bilgi edinmek için arama yapmanız yeterli
    gazete dergi okumak yerine ekşi şeyler okunabilir
    sol firame denilen zımbırtıyı
    sitres atmak için takip etmek kalıyor geriye
    sözlük seni yazar yaptım dese ne olur demese ne olur
    bende seni şövalye yaptım amk
    siz yazmaya devam edin
    kaleminizi güçlendirin
    sike sike okunacak şeyler yazın
  • yok direkt alınsınlar amk, ne uğraşıyorlar 10 entry falan.
    siz herkesin onaylandığını falan mı sanıyorsunuz lan. çaylaklar üzerinden şuku almak için edebiyat yapmayı bırakın.
  • bazen şansa denk gelip çok aktif olmadığınız halde alınıyorsunuz,örnek ben sanırım 1 1.5 yıl oldu ilk kayıttan beri..başta çok entry girdim,sonra azalttım.beğeni verip çıkıyordum sadece sonunda oldum..ama bu bile sinir bozucuydu,ki bu yüzden baya ara vermiştim..ben de çok mantıklı bulmuyorum açıkcası..baya insan harcanıyor bu şekilde
  • 4 yılı devirmek üzereyim. arkadaşlar bir el atın, size zahmet, çıkarın beni buradan...favlayan elleriniz dert görmesin.