şükela:  tümü | bugün
  • artık son verilmesi gereken zulümdür. sistem çok basit. 10 entryi giren çaylaktan 6 ay boyunca hergün veya gün aşırı login olması, sistemde en az 1 saat geçirmesi ve entryleri oylaması istenir. bu işlemleri yerine getiren çaylak otomatik olarak onaylanarak yazar olur. bu işleri yapmayan ise tekrar başa dönerek 6 aylık periyoda başlar. döngü bu şekilde olursa yazar alımları hızlanır, çaylaklar yıllarca beklemekten kurtulur.
  • parti kur oy verelim dediğim başlığın yazarına sevgiler. yahu ben artık kabuğumdan doğmak istiyorum. çaylak değil asil yazar olmak istiyorum. canım ekşisözlük yap bir kıyak haydi bekliyorum.
  • on tane kaliteli,sözlüğün amacına uygun entry giren çaylak 10 gün sonra yazar yapılmalıdır,yavşak furkan gibi trollerin 20 tane hesap sahibi olduğu,seçim öncesi aktrollere bir gecede hesap açıldığını,sırf kadınlar günü bahane edilerek 8400 kadın çaylağın yazar yapıldığını,yazarlığın bile sözlükte satıldığını,hatta reklam entryi girmek için para isteyen yazarların varlığını biliyoruz.
  • takip etmeye başladığımızda ne cevherler görüyoruz aralarında ama sen kalk furkan gibi şerefsizleri ve türevlerini yazar yap, değerli bilgiler paylaşabilecek onlarca çaylağı beklet.
  • (bkz: çiftleşmek için 30 bin erkeği bekleten dişi yılan)

işin şakası bir yana hakikaten zulümdür. eski hali yok sözlüğün. 20'lik çıtır değilsin artık, boşuna süründürme insanları.
  • insan gibi yazmama, imla ve dilbilgisine dikkat etmeme rağmen senelerdir beklediğim liste.. umudum kalmadı artık..
  • yok direkt alınsınlar amk, ne uğraşıyorlar 10 entry falan.
    siz herkesin onaylandığını falan mı sanıyorsunuz lan. çaylaklar üzerinden şuku almak için edebiyat yapmayı bırakın.
  • 2 yıldır beklemem bu zulme örnektir