• artık son verilmesi gereken zulümdür. sistem çok basit. 10 entryi giren çaylaktan 6 ay boyunca hergün veya gün aşırı login olması, sistemde en az 1 saat geçirmesi ve entryleri oylaması istenir. bu işlemleri yerine getiren çaylak otomatik olarak onaylanarak yazar olur. bu işleri yapmayan ise tekrar başa dönerek 6 aylık periyoda başlar. döngü bu şekilde olursa yazar alımları hızlanır, çaylaklar yıllarca beklemekten kurtulur.
  • parti kur oy verelim dediğim başlığın yazarına sevgiler. yahu ben artık kabuğumdan doğmak istiyorum. çaylak değil asil yazar olmak istiyorum. canım ekşisözlük yap bir kıyak haydi bekliyorum.
  • (bkz: çiftleşmek için 30 bin erkeği bekleten dişi yılan)

işin şakası bir yana hakikaten zulümdür. eski hali yok sözlüğün. 20'lik çıtır değilsin artık, boşuna süründürme insanları.
  • sirasini sistemini kalitesini neye gore sectiklerini bilmedigim 10 bin bandini cok az defa asip hep bir umitle milli oldum mu ki la bugun dedigim umut firtinasi
  • insan gibi yazmama, imla ve dilbilgisine dikkat etmeme rağmen senelerdir beklediğim liste.. umudum kalmadı artık..
  • sevgiliye giden yol da güzeldir. ben beklerim o adımını atıp yazarsın diyene kadar.
  • 4 yılı devirmek üzereyim. arkadaşlar bir el atın, size zahmet, çıkarın beni buradan...favlayan elleriniz dert görmesin.
  • 8 mart günü bir sürü dişi eklendi babalar günü de biraz erkek alımı olsa :)

(bkz: ösym)
  • zulüm gibi zulümdür. ne güzel konular var aklımda. açıp tartışmak istiyorum ama çaylaklık bir türlü onaylanmıyor daha 21k sıradaymışım pehhh
hesabın var mı? giriş yap