• halk şu adamı düşündüğü kadar kendini düşünmüyor resmen.

edit: editi iptal ettim, çeşitli ithamlarda bulunanlar oldu altta ki entryi çalmışım falan diye. kapalı yazıyorum mesaj atıyorsunuz "bro burda ne anlattın yaa" diye, açık yazıyorum alttaki entryi çalmışsın diyorsunuz. peşin peşin bilale anlatır gibi anlatırım başka entrylerimde. hadi başka mesaj istemiyorum.

erdoğanla aralarına mesafe koyarken, kendi aralarında iğne atsan yere düşmeyecek şekilde duran bir grup var ve iş bu entryde tamamen bu gerçek görmezden gelinip, konuyla alakasız bir şekilde milletin erdoğan sevgisine atıfta bulunulmuştur.

alttaki kardeş, mükemmel tespit yapmışsın, ilk sen yaptın bu tespiti tebrikler canım karşim.

mesaj atanı engellerim.
  • cumhurbaşkanımız uzun olduğu için uzun olan mesafe.
  • şehirler arası mesafedir. sosyal mesafeyi sizden öğrenecek değildir.
  • metre cinsinden değil amerikan doları cinsinden ölçülür.
  • vakit-i zamanında padişahlar halktan uzak durur, halka karışmaktan korkarlardı.

sonrası malum...
  • demek ki bir metre sosyal mesafe olayı hikaye, en az on beş metre olması gereken mesafe imiş.
  • o el de her zaman “yapacaginiz isi sikeyim” modunda olur klasik.

klasik foto.
  • oradaki işçiler mutlulukla cb’ımızı görmenin şerefine nail olduklarını düşünüyorlarsa yapacak bir şey yok gelecekten hiçbir değişim beklenemez.

yahu sizi dizmişler dipdibe, virüslüsünüzdür diye araya 20 metre koymuşlar canınızın değeri bu kadar anlayın, durumun farkındadırlar umarım veya bu fotoğrafı görenler inşallah fotoğrafta bir şeylerin yanlış olduğunu düşünebilirler...
  • bir kişi dışında kimsenin sosyal mesafeyi sallamadığı fotoğraftır..
  • iktidarın halka ne kadar uzak olduğunun resmidir.
hesabın var mı? giriş yap