• "seni mahkemelerde süründürücem" catchphrase'inin avam güruhça kullanımına ve yeni moda olan twitter kavgalarının bir diğer örneği. adli sistemin daha önemli işleri var lan.
  • sarmal içinde sarmal, oyun içinde oyun, yalan içinde yalan dönen hadise. önce fidel okan bir video yayınlıyor. celal kılıçdaroğlu orada bazı şeyler itiraf ediyor. sonra alelacele başka twit hesabı alınıyor, abisiyle dalga geçen sözde tivitler atılıyor. fidel okan hakkında da "zorla söyletildi" dedirtiliyor.

olay nedir, kim doğrudur bilemiyorum ama siyasal islamcı kimseye 5 kuruşluk güvenim yok. her şeyi geçtim, koca adama yapılan şeylere bak. kim nereye isterse oraya çekiyor, onu dedirtiyor. şayet kendisi, verilen vaatlerden ötürü abisine bunları dediyse, o'na da veyl olsun.

bilmiyorum abi, ben kardeşimi asla arkadan vurmaz, asla hançerlemezdim yani. kemal kılıçdaroğlu kardeşine öyle veya böyle sahip çıkmalıdır. isteyen m istediği gibi kullanıyor kardeşini. ben olsam korkunç rahatsızlık duyardım. "kimse benim kardeşimle oyuncak gibi oynayamaz" derdim.
  • kandırılmamış bir o kalmıştı.
    bu ülkede sözü geçen, kandırılmamış kim kaldı?
    yahu bunları kim kandırıyorsa çıksınlar ortaya da ülkeyi direkt yönetsinler.
    bilinmezlik beynimizi yakıyor.
    kim lan bu hain?
  • kandırılma değildir o, kandırılma olsa duramazdın
hesabın var mı? giriş yap