• utanma duygusu tamamen yok olmak üzere. cehaletle karışık zevzeklik alıp başını gitmiş.
  • celal hocanın alıştığı durumdur diye tahmin ediyorum. başarı sıralaması yüz binlerin bile bir hayli altında olan öğrenci popülasyonunda olağan hareketler. yine de önemli olan korkmadan soru sorabilecekleri böyle değerli bir hocaya sahip olmaları. kıymetini bilip istifade etmeleri dileğiyle.
    not: başarı sıralaması her şey midir? hayır. ama bir şey midir? evet. hem de önemli bir şey.
  • inşallah itü yönetimi görmez.
  • tam bir gerizakaliliktir ve daha kötüsü bunu burda savunanlar var. evet, niyet anlamaksa aptalca soru yoktur ama niyet dalga geçmekse- ki öyle- soru da soruyu soranda tam bir aptaldır.

ikincisi, celal şengör verdiği cevapta kendisiyle dalga geçildiğınin farkinda gibi de gelmedi.daha çok kiz aşiri basic soru sormuş da millet kiza laf etmiş, gibi anlamiş.
  • "adamın zamanını çalmış ben olsam şöyle yapardım böyle yapardım" diyeceğinize adamın verdiği cevaba odaklanın köylüler, bu saçma soru sayesinde litosferi öğrendiniz ya da hatırlayıp bilginizi tazelediniz, hiçbir soru saçma değildir yeterince saçma sorular yeni ufuklar açar.
    sevgiler.
    sonunda
  • prim için yapıldığı bariz bir şekilde ortada olan bir saygısızlıktır. ben derste hocama soru sorarken onlarca kez düşünedurayım, sen kalkmış 71 h indexli profesöre twitter aleminde prim kasmak için salak saçma bir soru soruyorsun. dua et de hoca nahif biri ki şakaya vurup da cevap veriyor.
  • yani çok klasik ve saçma geyik olacak ama eskiden mizah böyle bir şey değildi neden ve nasıl bu hale geldi yemin olsun aklım almıyor. amacı ilgi çekmektir eğlenmektir değildir bilemem ama 20 bin kişinin bunu gündem yapacağı hale gelirken ne oluyor ne yaşanıyor yok yemin olsun anlamıyorum
  • korkularımi yenmek için ne yapmalıyım.

bence intikam alınmış oldu.
  • silikonlama yaparsak olmaz mı? şeklinde bir soruyla trolleme üst bir seviyeye taşınabilirdi...
hesabın var mı? giriş yap