• aynı zamanda tahamülsüz ve kendi çapında kendisi ile çelişkili missillemeler yapmayı seven suser...

bazı tespitleri ile çok eğlendirdi beni iyi ki varsın :)

(bkz: #30389816)

unutmadan cücük metaforu iyiydi :)
  • tipik troll. tipik hazımsız. kültürsüzlükte o kadar ileri ki, adeta bir dünya markası.
  • gözlemlediği hayata dair iç burkan detaylar enfes olan yazar.

(bkz: #25935973)

ayrıca müzik ve edebiyatla ilgili entrylerini ilgiyle takip ediyorum.
  • kendisi girdiğim bir entry sonucu bana bık bık bişiler yazıp zavallı ve mal diye de hakaret içeren bir mesaj atmış...

düşündüm ispiyon vesaire artı suç duyurusu yapsam mı diye de sonradan vazgeçtim kendi haline bırakmaya karar verdim nitekim kötü söz kendisine aittir. acıdım...

p.s. : anladığım kadarıyla mesaj yoluyla hakaret yağdırdığı tek kişi ben değilim halen uslanmadıysa bu yazar arkadaşın size hakaretlerini bana bildirin, suç duyurusu dilekçenizi bizzat ben yazıp göndermekle kalmicam süreç konusunda da yönlendirip hukuki anlamda danışmanlık yapacağımı buradan bildirmekten keyf alırım..
  • duruşunu, müziğe yaklaşımını, kelimelerin mahalli anlamını, edebiyatla bağını, bu hepsini duru ifade ve vurgularında izlediğim yazar.
  • humusun kralını yapmada üstüne yoktur.
    yapsın yedirsin, yapsın yesin, yapsın yiyelim.
  • dolu adam. hem dis hekimi, hem doktora yapiyor, hem muzisyen, hem onu caliyor, hem bunu... on parmaginda on marifet masaallah. bi de marifetlerine bir yenesini eklemis, arastirmaci-yazarmis da haberimiz yokmus.

hakkinda soyledir boyledir diye yazilmis, simdi bir okudum da, ukala bulunmus sanirim, bir de kufurbaz miymis neymis... eger oyleyse ukalaliginin alti bos degil a dostlar, ayaginizi denk alin derim. ukalalikla birlikte kufurbazlik da default (varsayilan mi demeliyim salik abi?) olarak geliyor ya hani zaten, ondandir zaar.

ha bi de ayrica benim de lise arkadasim olur kendisi, kel mel demisiz zamaninda, ne haddini bilmez insanlarmisiz biz, kusura bakma salik abi.
  • black strobe arnaud rebotini amcamizi andiriyor bu arkadasin biyikli hali. ya da amcamiz bu arkadasi andiriyor, karar veremedim. evet.
  • dokuzuncu nesil sabirtasi yazardır, hoşgelmiştir.
hesabın var mı? giriş yap