• (bkz: sugar daddy)

iki taraf da memnun, gerisinin beslenme düzenine dair bilgi vermeyeyim.
  • yerinde olmak isterdim.

tanım: onun var benim niye yok başlığı.

edit: tabi ki cem yılmaz'ın yerinde
  • eşşekle mi çıkacaktı diye sordurur
  • 21 yıl olmaz filmi bir haftada çekmemiz lazım demiş olabilir.

erşan kuneri
  • bu kadar muıhabbetini yapmış... kimsenin umrunda olmuyor diyor. olsa ne olacaktı acaba kafasına roket mi atacaktınız?
  • parası olan düdüğü çalar swh
  • mavi donunu kendi getirmiştir.
  • bu kızların karakteri yok. değerli roma hukuku hocam bazı kadınlar hak ediyor böyle davranılmayı derdi, şimdi hocamın adını vermeyeyim ama kendisi ünlü bir roma hukuku hocası ve kadın. bir kadın olarak kendisine fazlasıyla katılıyorum. yadırgamayacağım cem yılmaz'ın sevgilisini ama kendisine saygısı olan birisi 21 yaş büyük biriyle ilişki yapmaz.

editli not: ben 21 yaşındayım, yaşlı değilim. fikrim bu diye illa "yaşlı ve tercih edilmeyen" kadın kategorisine sokmanıza gerek yok beni. gencim ve bana dünyaları verseler cem yılmaz ile ilişki yaşamam. zira benim zamanıma, kendime saygımı yitirmeme vs hiçbir şey değmez.

2. edit: mesaj kutum patladı. entrynin bu kadar yürüyeceğini bilsem daha detay yazardım. hocamın bahsettiği mesele, aldatılıp boşanmayan kadınlarla ilgiliydi.

kadınlar öyle güçlü olsun istiyorum ki, “siktir git” deyip kapıyı çekip gidebilsinler istiyorum. sitemim kadınlaraydı, çünkü kendisinden 21 yaş büyük birisiyle sırf para/şöhret vs için beraber olacak kadar kendilerini aşağı hissetmeleri bana dokunuyor.

cem yılmaz gibi erkekler etrafımızda çok var, her yerdeler. ben bu adamın neyini eleştireyim, zaten yaptığını tasvip etmediğim belli değil mi??

güçlü kadınlar ve karakterli, duruşu olan kadınlar fazlalaştıkça bu erkekler azalacak diye düşünüyorum. anneler erkek çocuğu yetiştiriyor nitekim.

ha bir de yeme bizi, cem yılmaz senle sevgili olmak istese olursun demiş bazıları. ben ünlü bir yayınevinde yazarım, bu cemiyete tamamen kendi başarımla, başarımdan ötürü teklifler alarak girdim. hiçbir erkeğe boyun eğmedim. kitapları basılsın diye araya tanıdık sokan bir çok insan var; medya cemiyeti de oyunculuğa azcık da olsa benzerdir.
  • demek ki cem yılmaz da bu başlığa konu olacak kadar yaşlanmış, ne de çabuk geçti yıllar be..
    başlığa dönecek olursak, bize ne mk..
  • 27 yaşındadır.

oyna devam.
hesabın var mı? giriş yap