• - cenk tosunnn scoresssss... magnificient strike... oh my god. what an amazing goal andy.
    - that's fantastic, unbelievable. suck my dick harry.
  • kendisinin ederi en fazla 250-350 bin euro kadardır. 1 milyon veren enayidir.

küçültün amk iyice yerin dibine sokun.
  • cenk i sevmekle beraber gitmesinin hem kendisi için hem de beşiktaş için iyi olacağını düşünüyorum. negredo bence işimizi görür. bizim için önemli olan babel gibi gol atan orta saha oyuncularının sayısını çoğaltmak. talisca'nın gol problemini çözmek, q7 yi rotasyona sokmak. bu takım her türlü gol atar.
  • arda turan'ı almak için gerçekleşirse, vizyonsuzluk örneğidir.
    geleceği satıp, geçmişi alıyorsun.
  • 25 milyon euroya satıldı ise yönetim acilen güney amerika veya afrilakalı 20–25 yaş arası, negredo'ya yedek olacak satarken para kazandırabilecek kaliteli bir forvet almalı.
  • beşiktaş bayern'i cenk tosun'un atacağı 2 golle geçerse değeri 50 milyon euro olur.

beşiktaş cenk tosun'un golleriyle şampiyon olursa sene sonu değeri 40 milyon euro olur.

şu anki değeri 20 milyon euro'dur.

beşiktaş devre arası 20'ye satmak istemeyip naz yaparsa bir ingiliz takımından 25 milyon euro teklif gelebilir.

fikret orman işini bilir. sonsuz kredisi var.
  • kendisinin ederi 20 tl dir. bu hafta halı saha maçında oynatacağım bonservisini aldım.
  • cenk için olumlu olacak transfer.

rooney abisinden bişiler kaparsa tadından yenmez.ayrıca everton takımına da cuk diye oturur gibi geliyor oynayış tarzı.yolu açık olsun.

not:fb
hesabın var mı? giriş yap