• şok marketler zinciri'nin inceden hırsızlık kokan online alışveriş sitesi ve uygulaması.

net bilgilere ulaştığımda bu şüphem doğrulansa da doğrulanmasa da burayı editleyeceğim. doğru çıkarsa bana sağlam telif hakkı avukatı lazım buralarda gönüllü avukat varsa yeşillendirsin.
  • şuanki haliyle sipariş verip ödemeyi yapıp gidip marketten poşetlerinizi almanızı sağlayan şok market uygulaması.

tek avantajı kasada sıra beklememek gibi duruyor, zaten çok absürt bi durum olmazsa en fazla 2 dakika falan kasada beklemişimdir. onun için çok bi olayı olmadığını düşünüyorum.
  • soğuk zincir ürün alışverişini nasıl çözdüklerini merak ettiğim sanal mağaza uygulaması. kasada sıra beklemeyelim derken bozuk yoğurt almayalım da.
  • şok'un online marketi. tek avantajı markete gitmeden fiyatları görebilmek. bunun dışında ürünün fiyatını internetten ödeyip marketten teslim alıyorsun. bu yönü saçma.
  • kimse yazmamış hayret cepte şok
  • şok marketin hiçbir işe yaramayan uygulaması.

şimdiye kadar dört defa sipariş verdim, dördü de "mağazada ürün bulunamadı" denilerek iptal edildi.

boşuna kasmışlar uygulama, internet sitesi, reklam falan için.
  • parasını çektikleri siparişi başkasına sattıkları için düzgün çalışmayan bir sistem kurmuşlar. adam stok var diyor. online satışa koyuyor. senden parasını çekiyor. sonra bir bakıyor aaa ürün yok. ya dedim böyle sistem mi olur. şok benim için bitmiştir. etin kilosunu 1 tlye satsa almam bundan sonra.
  • sitedeki fiyatlara aldanmamak gerekiyor. şok markette ucuza buldum diyorsun marketin içinde sitedeki fiyatları bulamıyorsun. sanırım fiyatları 1 kere yazdıktan sonra bir daha güncellemiyorlar.
  • hesap açarak gezinmek isterseniz hesabınızı aktive etmek için istenilen 4 haneli kodu göndermeyen, gönderirse de fatura bilgilerim kısmında adresinizi girdikten sonra ili seçtiğiniz hâlde ilçeyi listelemediği için adresi kaydedemediğiniz bir çevrim içi alışveriş sitesi.
hesabın var mı? giriş yap