• ricky martin eşcinsel olduğunu açıklamıştır.
    (bkz: bana giren çıkan ne)
  • şu an benim hayatıma bir etkisi yok ama eğer evrenin oluşumunu çözerlerse, o günden sonra dolmuşa, otobüse binmek, ne bileyim sabah erken kalkıp sıradan işime gitmek falan çok saçma gelecek. düşünsene en büyük sırrı çözmüşler sen hala otobüs bir sonraki durakta dursun diye dandik plastik bi düğmeye basıyorsun.
  • belki* bu deney sonucu veri aktarım hızını milyon kat arttırmaya yarayacak bir madde, element vs. bulunabilir.

ya da sürtünmeyi yok edip benzin masrafından ve hatta benzinden kurtaracak bişiler de ortaya çıkabilir.

gel gör ki yaşadığımız coğrafya itibariyle bu yararları kullandırmazlar adama. derler ki bunun hede hödö vergisi olacak, diyecekler ki bunu kullanırsın ama benim sana diceğim kadarını kullanırsın, derler ki, benzin almayarak vergi ödemezsen, aracı alman sırasında ben o vergiyi köklerim gene.
  • radikal'in karadelik açılmadı, asayiş berkemal diye haber yapmasıdır. evet radikalcim ben de cernle konuştum, haberler iyiymiş.

(bkz: karadelik gelecek, hepimizi sikecek)
  • istediği etkiyi yapabilir. on küsür kişinin bir engelli erkeğe tecavüz ettiği ülkemde ne etki yaratsa kardır.
  • tekrar tekrar* bizim memlekette ne kadar b..tan ve küçük meselelerle uğraştığımızı hatırlatması

* dönüyor ya o açıdan..
  • türkiye'de değişen bir şey olmamıştır ve olmayacaktır. kainatı, allah muhammed'in nuruyla mayaladığı hamurdan kabartmıştır.
    hem nedir öyle foton, toton, bozon falan, bozar olm bunlar bizi.
  • öğle tatilinden sonra, "aa deney varmış, hadi canlı yayından seyredeyim, twitter'dan an be an takip edeyim, ekşi sözlüğe de bakayım" bahaneleriyle, hiçbir iş yapmamak, şirketteki bu konuyla ilgisiz ofisdaşların kafasını gerekli gereksiz detaylarla şişirmek, güncel bilgileri anında iletmek suretiyle onlarda da konsantrasyon bırakmamak. şimdi de, "amaan iki saat sonra çıkıyorum zaten, en iyisi hiç başlamayayım!!??" diyerek tümden işin ucunu bırakmak.
    (bkz: iş yapmamak için yapılan anlamsız hareketler)
    benim hayatımda cern'in etkisi şimdilik budur, gelişmeleri bildireceğim...
  • sivilce yapabilir
hesabın var mı? giriş yap