• kizlarin ve kiz ailelerinin kizin ceyizini gun be gun muasir medeniyet seviyesine cikarma surecine denir..
  • artik evlilik potasina girmek icin hazirliklara ba$lamak. erkekler icin de kullaniliyor tabir, uzulerek takip ediyorum.
  • eskiden kızlar anneleri ile beraber götürürlerdi bu işi ama günümüzde sadece annelerin üstlendiği görev oldu...
  • abazanlıktan bunalmış, utanmaz-arlanmaz kişiliğin yaptığı ayıp eylem...
    çeyiz kimdir sorunu; önemli değildir, davası olmazdır artık çünkü...
  • duzmesi kolay, ceyiz adinda olanini bulmasi zor olan eylem
  • (bkz: bursa agzı)
  • evlilik oncesi cinsel egitimde ne kadar geri oldugumuzun bir gostergesidir..

ustelik duzulecek bir$ey varsa bunu gelin tarafi degil damat tarafinin duzmesi gerekmektedir.. tamamen sacma bir uygulamadir.. degi$tirilsin.. bu ulkenin bir vatanda$i olarak bu i$in damat tarafina verilmesini talep ediyorum efenim..
  • kendini düzülmeye hazır hisseden genç kızlarımızın o kutlu anı bir an önce tatmak için alelacele giriştiği edim.
  • ortada ne bir eş ne bir eş adayı olmasa dahi english home, madame coco, esse, tepe home gibi mağazaları gezerken beğenilen şeylerin dayanılamayıp alınmasıyla farkında olmadan gerçekleştirilebilen durum.

biri günlük kullanım, biri misafir için olmak üzere 2 adet 104 parça yemek takımım, 2 tencere setim, 23 nevresim takımım, masa örtülerim, yatak örtülerim ve çatal bıçak takımı arayışlarımla totem yaptım. 3 sene içerisinde koca bulamassam aldığım bunca şeyi evlenen arkadaşlarıma ev ziyaretlerinde kakalamayı düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap