• nereden baksan 6 aydır izleyemiyorum kendisini ancak izlediğim sure boyunca yayınlarından çok keyif aldım. gerek rageleri gerek "amk ırgatı" gibi küfürleri gerekse reportlarken paragraf yazmasıyla her daim beni eglendirdi.

bu sisigin özellikle kaybettiği maçlarda karşı takımda booster olmasından şikayet etmesi paha bicilmezdir.
  • burnu sürtülünce sike sike dotaya dönmüş olan yayıncıdır. ekmek yediği kaba işemesi 4 ay sürdü.
  • kimin yayınıydı hatırlayamadım(posing, rocco veya vintage olabilir) ama kendisini içeren şöyle bir muhabbet geçmişti:

+ beyler sizce türk dota'sını kim taşıyor?
    - elbette cheris, adam boost'larıyla türk dota'sını taşıyor kappa.

kendisiyle ilgili tek olumlu şey sanırım bu olsa gerek. bir de bir röportajında "oyunda en nefret ettiğim şey boost yapanlar. bu orospu çocukları, milletin oyununu baltalıyor, emek çalıyor, mide bulandırıcı!1!1!1!1!!1!1" falan demişliği var. bugün geldiği nokta ise hesap boost'lamak ve birlikte oynadığı elemanlara ana bacı küfür etmek. bilemiyorum altan, sanırım anamıza bacımıza küfredilmesinden hoşlandığımız gerçeği ve recep ivedik benzetmesi yanlış değil gibi.
  • bundan 8-9 ay önce 1 senelik abonesini (beni) 1 aylık taze bir abone yüzünden banlamış yayıncı.

banlama sebebi de küfür etmemmiş. adam anama sövünce karşılık vermememizi istiyormuş paşamız ona söyleyecekmişiz. son birkaç gündür de yayınına giriyorum ve görüldüğü kadarıyla dotanın jahreini olmuş. aynı şımarık hareketler, aynı ebi ebi diye konuşmalar falan.

chatinde o kadar kaliteli adam vardı hepsi de atlarına binip gitmişler. en kalitesizi bendim hatta kabul etmek gerekirse. tabii ki şuan daha fazla kazanıyordur ona lafım yok kendisi bilir.
  • birkaç kere izledim. açar açmaz ilk 10 saniyede ana bacı sövüyordu. hani çok küfürlük bişey de yoktu. neyse dedim 1-2 hafta sonra sıkılmışken tekrardan açtım. yine sağa sola küfrediyordu. mid oynarken karşısındaki support bunu harass'lıyordu. ona sövdü. dedim tamam, normaldir. oyun zaten 25 dk'da bitti. bu sefer kendi support'larına sövdü.

yani bu adamın tek esprisi küfür ve karşısındaki kişiyi küçük görme. başka hiçbir esprisi yok. admiralbulldog'dan özenti hareketleri herhalde saymama gerek yoktur. üstelik bir kere de iyi oynadığını görmedim. yaptığı tek şey 2k mmr hesapları 4k'ya boostlamak.

izleyiciler, neden küfüre bu kadar açsınız? adamın küfür edişini izlemek neden zevkli?* insan merak ediyor..
  • kendisini dünyanın en önemli işini yapıyormuş gibi düşünen yayıncı. alt tarafı para karşılığı adam eğlendiriyorsun. öncelikle sen sürekli bende "bana verilen paranın değeri yoktur de" sonra da neden "3 gündür donate almıyorum" diye ağla*

istediği şeyi yapmayınca da seni çocuklukla suçlar. neyse kendi yağında kavrulsun ne diyeilm.
  • recep ivedik'in kanlı canlı versiyonudur, bunu düzenli izleyenle tayyibe delicesine bağlılık hisseden tayfa eminim ki birbirinden çok uzak değildir.

aynı şımarıklık, aynı kirli beyin, aynı güdülme ihtiyacı.

bi türk oyuncu hakkında yayında söylediği şey sanırım kendisini çok iyi tanımlıyor: amına koyduklarım yayına çıkınca kendilerini bir bok zannediyorlar.

not: buna oyuncu diyenler bi zahmet arada başka kanallara da girsin, 3k'da hesap boostlayarak olmuyor bu işler. sanırım o da bunu bildiği için oyuncu değilim diyor ama şeyh uçmuyor, yukarıda bahsettiğim mürid tayfası uçuruyor ahaha ne diyeyim.
  • yayınlarında okumak kötüdür, boşuna okumayın filan diyen kişi. ömrünün sonuna kadar twitch yayıncılığı yapacak herhalde.
  • yeni nicki (bkz: cheris) olan ağlak yayıncı.

(bkz: ağla)
  • (bkz: ihsan)
hesabın var mı? giriş yap