• başlık değişmeden önce (bkz: tehtid değil tehdit)
  • ya valla artık bıktığımızın resmidir.

sözlük kurallarına uyamıcam. en azından tam olarak uyamıcam heeeeç kusura bakmayın. ulen ne olacaksa olsun sokakta mı kapışıyoz cod'da mı kapışıyoz nerede kapışıyosak kapışalım artık da en azından kaybettik alın sizin olsun ya da kazandık siktir olun lan! diyelim artık.

olm bunu yazanlarla bildiğin ölümüne girişmek istiyom lan!

böyle uzaktan uzaktan sevişmek artık sadece sinirlerimizi geriyor. artık içine girmek istiyorum bu göt verenlerin.

not: kusura bakmayın sözlük çok nadir dellenirim o da bu anlardan birisidir.
  • habere baktığımda aldığım ilk izlenim çok ciddi bir durum olmadığı yönünde ha ama arsız islamcılardan her türlü pislik beklenir bu yüzden partililer zaten her zaman dikkatli olmalılar da bu dönem biraz daha dikkatli olsalar daha yerinde olur gibi.

hazır yeri gelmişken bir şeyi daha söylemek istiyorum ben. bir 15 temmuz geyiğidir almış gidiyor "adamlar tankın önüne yattı böyle bir inanmışlık yok abi, sokağa çıksak bunlar bizi şöyle böyle yapar" minvalinde konuşan korkak pısırık herifler var. bu herifler kendileri korkak diye herkesi de öyle sanıyorlar ama gerçek biraz başka. hatırlayın gezi sürecini, gezi çok daha farklı bir konuma evrilebilecekken sivil bir direniş olması için büyük bir çaba sarfedildi ve elinde kitap karanfil poğaça çöp poşetli gençlerin olduğu bir tablo ortaya çıktı. bana kalırsa güzel de oldu. ancak bu sizi yanıltmasın gezi çok çok farklı olabilirdi. sonuç olarak korkacak bir şey yok tedbirli olunsa yeter.
  • yakın bir zamanda milleti hepten zıvanadan çıkartacak tehditlerden birisi. üç kuruşluk zekaları, yarım yamalak dil bilgileriyle memleket kurtarıp adam tehdit etmeleri yok mu. delirmemek elde değil. hayır ne yapacaklarsa yapmaya başlasınlar da bakalım ey mi yaman bey mi yaman.

sabah akşam tehdit etmeler, memleket kurtaranlar, büyük oyun bozmalardan gına geldi artık. yukarıdaki arkadaşa katılıyorum uzatmanın manası yok, buyursun hesap sorsunlar da kapışacaksak kapışalım.
  • tehdit değil şerefsizliğin kitabı olabilir veya (bkz: kitabın özeti)
  • hepinizi nere gömeceğiz lan.artık her yer avm.
  • tehdit abicim tehdit. kendi dilini bilen yok ulkede, kafayi siyiriyorum
hesabın var mı? giriş yap