• şuradan

edit: bana mesajla gelen bu videoyu izler izlemez kontrol etmeden ve incelemeden gelip başlık açmam saçma oldu evet. bildiğin trol ağına düşmüşüz. üzüldüğüm nokta izler izlemez "ya bu chp böyle bir reklam yayınlamaz" diye düşünememek. ne hale geldik anasını satayım.

edit2: @cehennemdeki asgari ucretli itfaiyeci sağ olsun teyit.org linki gönderdi. şuradan
  • ınsan biraz duygulu okur demi siiri. bu nasil bir siir okumaktir. turabi oluruz dedikten hemen sonra neden “yani tozu”
    diye aciklama yapiyor? aciklama yapacaksan neden turabi diyorsun? bu ne kadar sacmalanmis bir reklam filmi. arkadas bunlar gercekten hangi firma ile calisiyorlar cok merak ettim. firma kesin akp’li onu anladik. chp kadrosuda akp’ye gecti anlasilan.
  • reklamı izledim ve kılışdara o konuda ben de kırgınım * yalnız möyüş ne demek onu çözemedim.
  • kardeşim oradan seri şehzade mustafa getir.

gayet komik olan reklam. ben güldüm şahsen.
  • yavaş dön reis marjinaller yetişemiyor
  • amatör bir kimse tarafından hazırlanıp servis edilmiş, gerçeklik ve resmiyet taşımayan reklamdır. internette gördüğünüz her şeyin %100 doğru olduğuna dair bu naif inancınız nereden geliyor kuzum sizin?

kemal kılıçdaroğlu'nun zamanında yaptığı bir konuşmanın altına zahid bizi tan eyleme müziği yerleştirilmiş. görüntüler de chp'nin 2017 genel seçimleri reklam filmleri ve 15 temmuz sonrasında gerçekleştirilen yenikapı mitinginden alınma.

niyet okumak gibi olmasın da besbelli söz konusu videonun yapılıp hazırlanma sebebi de aslında videoyu izleyip doğruluğunu gerçekliğini sorgulamadan "yav bu cehapenin de her seçimden önce müslümanlığı tutuyor eki eki eki" diye dalga geçecek veya "biz sizi ak partililere yanaşın onlara hitap edin diye mi destekledik bunca yıldır :@" şeklinde sinirlenecek kitlelere malzeme vermek olsa gerek.
  • böyle bir reklam yaparak amaç nedir? ak partili birisi reklamı izleyip, vay canınaaaa kılıçdaroğlu'na bak hak yolunu bulmuş benim oyum chp'ye mi diyecek? bu reklam ve buna benzer hareketler sadece chp'li seçmenin antipatisini kazanmaktan başka bir şey başaramaz.

kemal kılıçdaroğlu, erdoğan'ın bizzat o koltukta tuttuğu bir adamdır. önce baykal sonra bu. chp'yi bitirme projeleri artık tamamen başarıya ulaşmış görünüyor.
  • lan yukarıdakiler! nasıl yazar oldunuz?
    milli şef adında bir kanaldan yayınlanıyor video. chp'nin kendi yayın organlarında yok.
    böyle bariz mallıkların yenileceği platform burası değil ki... gidin fesbuklarınızda istağramlarınızda paylaşın.
  • küçük komik adam :) başta ki pozlarına bayıldımm.
  • kilicdaroglu’nun hatiplik konusunda sınıfta kaldığını gösteren reklam filmidir.
    hic konuşmasa daha etkileyici olurmuş.
hesabın var mı? giriş yap